اخبار ارز دیجیتال

81 میلیون دلار توکن Optimism در این هفته منتشر خواهد شد

بر اساس داده های Token Unlocks، Optimism، راه حل لایه دوم در پلتفرم اتریوم، انتشار 24 میلیون توکن OP به ارزش تقریبی 81 میلیون دلار را در 29 ژانویه 2024 (9 بهمن 1402) آغاز خواهد کرد.

با توجه به کوین اکسو و به نقل از cryptobriefing، پروژه‌های رمزنگاری اغلب بخشی از عرضه توکن‌ها را مسدود می‌کنند تا در طول زمان و بر اساس یک برنامه زمان‌بندی مشخص آزاد شوند. این امر مانع از آن می شود که سرمایه گذاران و توسعه دهندگان اولیه و شرکای اصلی پروژه مقادیر زیادی توکن را بلافاصله پس از توزیع تخلیه کنند. با این حال، فرآیند راه‌اندازی توکن اغلب سرمایه‌گذاران را نگران می‌کند زیرا می‌توانند به دلیل افزایش ناگهانی عرضه موجود، قیمت‌ها را کاهش دهند.

طبق گزارش ها، بیش از 24 میلیون توکن OP، معادل حدود 2.5 درصد از عرضه در گردش، بین سرمایه گذاران و شرکت کنندگان اصلی در پروژه توزیع خواهد شد. این پروژه تاکنون حدود 885 میلیون توکن منتشر کرده است که معادل 20.6 درصد از کل عرضه آن است.

اوایل این ماه، Optimism ارتقاء Canyon خود را منتشر کرد. ارتقاء Canyon که با مشارکت Base توسعه یافته است، بر پشتیبانی از هاردفورک های شانگهای و Capella همراه با اجرای چند رفع اشکال جزئی تمرکز دارد. این پروژه همچنین قصد دارد یک توکن 30 میلیون دلاری را به مشارکت کنندگانی که به توسعه و توانمندسازی پورتفولیوی OP کمک می کنند، اهدا کند. طبق داده های CoinGecko، OP اکنون در حدود 3 دلار معامله می شود که در هفته گذشته بیش از 2 درصد کاهش یافته است. ارزش بازار این توکن حدود 2.9 میلیارد دلار است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا