اخبار ارز دیجیتال

Aave پروتکل DeFi را در زنجیره BNB پیاده سازی می کند

تیم زنجیره ای BNB گفت که اجرای Aave در شبکه دسترسی جامعه آنها را به افزایش نقدینگی و گزینه های جدید وام و استقراض فراهم می کند.

پلتفرم مالی غیرمتمرکز (DeFi) Aave پروتکل بازار پول خود را در شبکه زنجیره BNB پیاده سازی کرده است، همانطور که بلاک چین اکوسیستم DeFi خود را گسترش می دهد، تیم زنجیره BNB در پیامی که به کوین تلگراف ارسال کرد گفت که Aave در حال پیوستن به این لیست است. در ظهور پروتکل های DeFi در زنجیره BNB، پروتکل وام دهی به شرکت هایی مانند Uniswap و PancakeSwap می پیوندد تا اکوسیستم DeFi را در شبکه بلاک چین تقویت کند.

با پیاده سازی Aave در زنجیره BNB، شبکه چندین پروتکل وام دهی DeFi از جمله Ambit Finance و Venus خواهد داشت، علاوه بر این، این زنجیره BNB قبلاً دارای پروتکل های Liquid Subscription، LP Instrument، Perpetual و Decentralized Exchange (DEX) به BNB است. Chain گفت که ورود Aave به شبکه به جامعه زنجیره BNB امکان دسترسی به یکی از پلتفرم‌های پیشرو در وام دهی DeFi را می‌دهد و افزود که این تیم ممکن است به زودی پروتکل‌های بازیابی را به اکوسیستم DeFi خود اضافه کند. Aave به کاربران اجازه می‌دهد به مزایای استفاده از BNB دسترسی داشته باشند. زنجیره ای مانند هزینه های کمتر، تیم توسعه هسته زنجیره BNB در بیانیه ای به Cointelegraph گفت که توسعه دهندگان زنجیره BNB نیز می توانند از ادغام جدید بهره مند شوند.

تیم زنجیره BNB افزود، توسعه دهندگان زنجیره BNB اکنون می توانند برنامه های کاربردی مبتنی بر نقدینگی Aave را راه اندازی کنند و قابلیت های DeFi زنجیره BNB را بیشتر گسترش دهند، و افزود که این ادغام به توسعه دهندگان بستری برای وام دهی و برنامه های غیرمتمرکز (DApps) ارائه می دهد که اکوسیستم فعلی را تکمیل می کنند. آنها گفتند، Aave یک برنامه کاربردی مصرف کننده است که می تواند به عنوان یک بلوک ساختمانی برای برنامه های پیچیده تر DeFi عمل کند، علاوه بر راه اندازی پلت فرم Aave DeFi در شبکه، جامعه زنجیره ای BNB نیز در معرض گزینه های جدیدی برای وام دادن و استقراض قرار خواهد گرفت. مارک زلر، بنیانگذار Aave Chan Initiative (ACI) در یک بیانیه مطبوعاتی به Cointelegraph گفت که در مورد FDUSD برای Aave v3 و راه اندازی Aave در زنجیره BNB هیجان زده است.

زلر توضیح داد که این ادغام فرصت‌های جدیدی را برای کاربران Aave باز می‌کند و Aave DAO به عنوان پروتکل کلیدی در اکوسیستم زنجیره BNB در نظر گرفته شده است، ما معتقدیم این افزوده به رشد و پذیرش کلی DeFi کمک می‌کند، در همین حال BNB Chain یکپارچه‌سازی Aave را نیز برجسته کرد. بخشی از تلاش‌های خود برای ایجاد پذیرش انبوه با هدف قرار دادن برنامه‌های کاربردی، از جمله پروتکل‌های DeFi است. در 31 ژانویه، BNB Chain چشم‌انداز بازار خود را منتشر کرد و خاطرنشان کرد که DeFi یکی از اهداف کلیدی آن برای سال 2024 است، علاوه بر DeFi، این زنجیره بر روی بازی، هوش مصنوعی (AI) و تمرکززدایی با افزایش اعتبارسنجی فعال.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا