اخبار ارز دیجیتال

ARK باقی مانده دارایی های GBTC را می فروشد و 100 میلیون دلار در بیت کوین ETF سرمایه گذاری می کند

دارایی های سهام GBTC چند ماه پیش در صدر پرتفوی ARK Invest قرار داشت، اما این شرکت سرمایه گذاری بارگذاری سهام خود را در GBTC در ماه اکتبر آغاز کرد.

اریک بالچوناس، تحلیلگر بلومبرگ ETF فاش کرد که شرکت مدیریت دارایی نهادی تحت رهبری کتی وود، ARK Invest، تمام 200 میلیون دلار باقیمانده بیت کوین تراست (GBTC) را در 28 دسامبر با سرمایه گذاری نیمی از پول، نقد کرد. این شرکت حدود 100 میلیون دلار از فروش GBTC را برای سرمایه گذاری در ETF Bito آتی بیت کوین استفاده کرد، اما تحلیلگران ETF معتقدند که این پارکینگ موقتی برای شرکت سرمایه گذاری است زیرا به دنبال یک سبد سرمایه گذاری غنی تر از پول نقد است. این سرمایه گذاری اخیر توسط Ark، دومین شرکت بزرگ Bito است. اریک بالچوناس، تحلیلگر بلومبرگ ETF گفت که دارنده آن است.

ARK Invest در اکتبر شروع به تخلیه سهام GBTC کرد، زمانی که قیمت بیت کوین برای اولین بار به 34000 دلار رسید، در آن زمان شرکت سرمایه گذاری 100739 سهام GBTC را به ارزش 2.5 میلیون دلار از نسل بعدی اینترنت ETF ARK (ARKW) فروخت. 27.9 میلیون دلار در 19 دسامبر. علاوه بر فروش GBTC، ARK Invest همچنین 148,885 سهم Coinbase به ارزش 27.5 میلیون دلار از نسل بعدی اینترنت ETF ARK (ARKW) نقد کرد، آخرین اقدام سرمایه‌گذاری شرکت مدیریت دارایی در مقطع حساسی انجام می‌شود، زمانی که گمانه‌زنی‌های شدید در مورد تأیید وجود دارد. بیت کوین ETF.

تحلیلگران ETF مانند Balchunas 99 درصد احتمال تایید ETF بیت کوین را قبل از ضرب الاجل 10 ژانویه 2024 داده اند. کتی وود، مدیر عامل ARK Invest، یکی از حامیان برجسته بیت کوین، گفت که شانس ETF بیت کوین کاملاً درست است. وود طی مصاحبه اخیر خود گفت که گمانه زنی های فزاینده در مورد تایید احتمالی ETF بیت کوین می تواند در کوتاه مدت بر قیمت بیت کوین تاثیر منفی بگذارد، اما چشم انداز بلندمدت امیدوارکننده است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا