اخبار وب 3

Beam Wallet چیست و چگونه در آمازون کار می کند؟

توسعه دهنده کیف پول Beam، Eco، اپلیکیشن خرید Join را خریداری کرده است که به آن امکان می دهد گزینه های پرداخت آمازون و Shopify را ارائه دهد.
بر اساس اعلامیه 25 ژانویه، توسعه دهنده کیف پول Beam Eco، اپلیکیشن خرید Web3 Join را خریداری کرده است. خرید جدید به Beam and Join اجازه می دهد تا خریدهای آمازون توسط کاربران Beam Wallet را ادغام و تسهیل کنند. کیف پول Beam بر روی شبکه های Optimism و Base کار می کند.
از 25 ژانویه 2024:

«خبر بزرگ: ما @join را برای فعال کردن خرید آنلاین با استیبل کوین خریداری کردیم.

وقت آن است که تسویه حساب آنلاین را بیاورید. منتظر نمانید تا بقیه دنیا به عقب برسند.
آیا می خواهید اولین کسی باشید که استیبل کوین را در آمازون خرج می کند؟ “

طبق یک رشته X همراه، Echo یک لیست انتظار برای ویژگی جدید ایجاد کرده است که در ماه فوریه فعال خواهد شد. در حال حاضر، این کیف پول به کاربران اجازه می دهد تا تنها با استفاده از جزئیات ورود به سیستم توییتر خود، بدون نیاز به کپی و ذخیره کلمات آغازین، ثبت نام کنند. از استیبل کوین ها برای پرداخت ها و هزینه های گاز استفاده می کند.
تام دین، مدیرعامل و یکی از بنیان‌گذاران Join، ادعا می‌کند که ادغام به پرداخت‌های استیبل کوین اجازه می‌دهد تا به جریان اصلی تبدیل شوند و اظهار داشت:

ما Join را ایجاد کردیم تا بتوان از ارزهای دیجیتال به عنوان ارز استفاده کرد بدون اینکه منتظر بمانیم تا بقیه دنیا به عقب برسند. خرج کردن یکپارچه استیبل کوین اولین گام بود و ادغام مستقیم در Beam این چشم انداز را تقویت می کند […] همانطور که اکوسیستم کریپتو به رشد خود ادامه می‌دهد و ما به آغاز چرخه بعدی نگاه می‌کنیم، این نشان می‌دهد که پرداخت‌های یکپارچه و کاربرپسند در نهایت برای صحنه جهانی آماده هستند.

Join توسط دین، جواد ایوب و براد کروک تأسیس شد. در ابتدا توسط سرمایه گذار Balaji Srinivasan با سرمایه گذاری از Base حمایت شد. Eco توسط شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر Andreessen Horowitz، Founders Fund، Lightspeed Venture Partners و Pantera Capital حمایت می شود.
کیف پول Beam یکی از چندین کیف پول جدید مبتنی بر تجربه کاربری است که در تلاش برای حذف مقدار اولیه یا هزینه گاز کوین های بومی است. موارد دیگر عبارتند از Immutable Passport که از اعتبار گوگل یا اپل استفاده می کند و Kresus که به کاربران اجازه می دهد با یک آدرس ایمیل ثبت نام کنند. همچنین کیف پولی ایجاد کرد که هزینه سوخت کاربران را پرداخت می کند.

 
این مطلب توسط تیم تحریریه کوین اکسو گردآوری شده است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا