اخبار ارز دیجیتال

China Link از همکاری با Circle برای انتقال USDC زنجیره ای خبر داد

China Link یکپارچه سازی با پروتکل CCIP Circle را برای انتقال آسان USDC اعلام کرد. در عین حال، گزارش هایی مبنی بر ارسال موجودی های LINK در گردش از صرافی ها به کیف پول های شخصی وجود دارد.

با توجه به کوین اکسو و به نقل از TheBlock; Oracle Chainlink سیستم CCIP خود را با پروتکل CCTP یا Cross-Chain Transfer Circle، صادرکننده استیبل کوین USDC، یکپارچه کرده است. هدف این کار امکان انتقال امن بین بلوکی استیبل کوین USDC است. این شبکه اعلام کرد که استفاده از این دو فناوری در کنار هم منجر به ظهور اپلیکیشن های جدید برای سکه های پایدار در پرداخت ها و دیفای می شود.

سرگئی نظروف، یکی از بنیانگذاران China Link نیز از پذیرش توسعه دهندگان از ادغام لایه امنیتی CCIP با پروتکل CCTP ابراز خوشحالی کرد. هر دو فناوری برای اتصال دارایی ها در شبکه های مختلف طراحی شده اند، اما تفاوت هایی دارند که یکپارچگی آنها را توجیه می کند.

CCIP در Chainlink یک چارچوب پیام رسانی زنجیره ای عمومی است که به توسعه دهندگان اجازه می دهد داده ها و دارایی ها را بین بلاک چین های مختلف انتقال دهند. برای این منظور از مکانیزمی مبتنی بر قراردادهای هوشمند ارائه شده توسط اوراکل استفاده می شود. در همین حال، CCTP در شبکه Circle یک پروتکل پل استاندارد شده است که به کاربران اجازه می دهد توکن بومی شبکه، USDC را رایت یا استخراج کنند و سپس آن را به زنجیره های زیر منتقل کنند:

  • داوری
  • بهمن
  • پایه
  • اتریوم
  • نجیب
  • خوش بینی (OP Mainnet)
  • چند ضلعی

همزمان با این رویداد، پلتفرم تجزیه و تحلیل بلاک چین Sentiment دو شاخص صعودی را برای افزایش قیمت ارز دیجیتال LINK، توکن اصلی China Link، گزارش داد. این پلتفرم می‌گوید که عرضه کل LINK در صرافی‌ها به پایین‌ترین سطح خود از فوریه 2020 رسیده است. در همین حال، تعداد آدرس‌های کیف پول خصوصی با موجودی پیوند مثبت به بالاترین حد خود نزدیک می‌شود.

قیمت لینک چین

آخر هفته گذشته، China Link برای اولین بار در دو هفته گذشته رکورد قیمت 15.82 دلار را از خود به جای گذاشت. در همین حال، عرضه LINK در صرافی ها برای اولین بار در چهار سال گذشته به زیر 15 درصد رسید.

در زمان نگارش این مقاله، LINK با قیمت 15.88 دلار معامله می شود که 4.65 درصد در 24 ساعت گذشته افزایش یافته است.

منبع

theblock.codailyhodl.com

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا