اخبار ارز دیجیتال

Coinbase هزینه تبدیل بیش از 75 میلیون دلار در ماه دریافت خواهد کرد

یک استثنا برای اعضای ردیف 1 و ردیف 2 برنامه نقدینگی تبادل Coinbase اعمال خواهد شد.

Coinbase، بزرگترین صرافی ارز دیجیتال مستقر در ایالات متحده، کمیسیونی بالغ بر 75 میلیون دلار در 30 روز برای تبدیل خالص Coin USD به USD معرفی کرد، استثنایی برای اعضای Tier 1 و Tier 2 Coinbase Exchange Liquidity Program اعمال خواهد شد. این پیام در 30 ژانویه در صفحه راهنمای Coinbase ظاهر شد. طبق این صفحه، از 5 فوریه، Coinbase شروع به شارژ خالص تبدیل USD Coin به دلار آمریکا بیش از 75 میلیون دلار در یک دوره 30 روزه خواهد کرد. حجم ماهیانه بین 75 تا 150 میلیون دلار 0.10 درصد، کارمزد حجم تراکنش بین 150 تا 500 میلیون دلار 0.15 درصد خواهد بود و حداکثر نرخ 0.20 درصد برای حجم بالای 500 میلیون دلار اعمال می شود. همه کارمزدها مستقیماً از مقدار تبدیل USDC بر حسب دلار آمریکا.

همانطور که توسط Coinbase در اطلاعیه توضیح داده شده است، تبدیل خالص با کم کردن حجم کل تبدیل USDC به USDC از حجم کل تبدیل USDC به USDC در یک دوره 30 روزه محاسبه می شود، تحلیلگران JPMorgan در 23 ژانویه به عنوان قیمت بیت کوین اشاره کردند. سقوط کرد و لیست ETF های قابل معامله در بورس بیت کوین، سهام کوین بیس به رتبه پایین تر کاهش یافت. در 25 ژانویه، قیمت سهام این شرکت به پایین ترین سطح ماهانه 121 دلار در زمان نگارش این مقاله رسید. این 132.82 دلار است که تقریبا 20 درصد کمتر از اوایل است. ژانویه.

با وجود این، صرافی همچنان یکی از حامیان اصلی بازار ارزهای دیجیتال در ایالات متحده است، در 22 ژانویه، Coinbase به طور علنی به پیشنهاد شبکه اجرای جرایم مالی وزارت خزانه داری ایالات متحده برای تشدید نظارت بر میکسرهای رمزنگاری پاسخ داد و آن را نامید. اتلاف وقت . سازمان غیرانتفاعی حمایت از کوین بیس، Stand with Crypto، به طور فعال در حال پیگیری موقعیت‌های ارزهای دیجیتال در میان قانونگذاران ایالات متحده بوده و اخیراً حدود 18 سناتور متفکر رمزنگاری را به خود اختصاص داده است. ایالات متحده پیشتاز است، SEC در 6 ژوئن 2023 شکایتی را علیه کوین بیس تنظیم کرد و مدعی شد که صرافی رمزنگاری قوانین اوراق بهادار فدرال را نقض کرده است، اما به گفته تحلیلگران، کوین بیس نیز 70 درصد احتمال دارد که شکایت را به طور کامل رد کند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا