اخبار ارز دیجیتال

Coinbase یک نهاد مستقر در قبرس را برای گسترش عرضه مشتقات در اتحادیه اروپا خریداری می کند

اگرچه کوین بیس قصد دارد در بازار مشتقات اتحادیه اروپا رقابت کند، اما با رقابت سختی از سوی بازیگران معتبرتری مانند Binance، Bybit، OKX و Deribit مواجه است.

کوین بیس قصد دارد عرضه مشتقات خود را در اتحادیه اروپا با به دست آوردن یک نهاد حقوقی دارای مجوز در قبرس برای بازارهای ابزارهای مالی 2014 (MiFID II) گسترش دهد، MiFID II به قوانین به روز اتحادیه اروپا در مورد ابزارهای مالی اشاره دارد، اتحادیه اروپا این قانون را در سال 2017 به روز کرد. به انتقادات مبنی بر اینکه تمرکز بیش از حد بر سهام و نادیده گرفتن سایر طبقات دارایی مانند درآمد ثابت، مشتقات و ارزها است، رسیدگی کنید.

بر اساس یک پست وبلاگ، Coinbase ممکن است شروع به ارائه مشتقات تحت نظارت اتحادیه اروپا مانند معاملات آتی و اختیارات با مجوز MiFID II کند. کسب یک نهاد مستقر در قبرس، انطباق با استاندارد انطباق جهانی پنج نقطه‌ای را تضمین می‌کند که مبارزه با پولشویی (AML) را پوشش می‌دهد. )، مشتری خود را بشناسید (KYC)، اجرای تحریم های جهانی، بهترین شیوه های حاکمیتی و نظارت و گزارش دهی مداوم.

مشتقات تمرکز مهمی برای کوین بیس است و 75 درصد از کل حجم معاملات ارزهای دیجیتال را تشکیل می دهد، در حالی که کوین بیس قصد دارد با رقابت شدید بازیگران برجسته بازار مشتقات مانند Binance، BuyBit، OKX و Deribit Facing Derivatives ابزارهای مالی هستند که ارزش خود را به دست می آورند. از عملکرد یک دارایی، شاخص یا نرخ پایه، کوین بیس به دلیل چالش های موجود در ایالات متحده، جایی که مستقر است، به طور فعال رشد جهانی را دنبال می کند. کنت در حال حاضر درگیر شکایتی با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده است که مبادله را به نقض قوانین اوراق بهادار متهم می کند.

در اکتبر 2023، Coinbase ایرلند را به عنوان مرجع نظارتی مرکزی خود در اتحادیه اروپا در انتظار تنظیم بازارهای آتی در دارایی‌های رمزنگاری یا MiCA انتخاب کرد. اروپا به طور کامل قوانین را اجرا می کند و اطمینان حاصل می کند که کوین بیس همچنین مجوز ارائه دهنده خدمات دارایی مجازی در فرانسه را در ماه دسامبر دریافت کرده است و به آن اجازه می دهد نگهبانی و تجارت دارایی های رمزنگاری را در این کشور ارائه دهد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا