اخبار ارز دیجیتال

CPI ایالات متحده با 3.2 درصد افزایش می یابد

داده های تورم شاخص قیمت مصرف کننده ایالات متحده (CPI) در ماه فوریه 3.2 درصد افزایش یافت و قیمت بیت کوین در 72000 دلار باقی ماند.

اداره آمار کار ایالات متحده داده های مورد انتظار شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) در ماه فوریه را منتشر کرد که نشان می دهد تورم ایالات متحده 3.2 درصد افزایش یافته است، سرمایه گذاران کریپتو و بازار سهام در حالی که به دنبال نشانه های جدید هستند. شوک افزایش 3.1 درصدی CPI، احتمال کاهش نرخ بهره توسط فدرال رزرو تا ژوئن به تعویق افتاده است و کارشناسان حتی پیش‌بینی می‌کنند که کاهش نرخ‌ها در سپتامبر آغاز خواهد شد. کاهش در ماه ژوئن و کاهش 25 مبنایی دیگر در ماه جولای.

تورم سالانه ایالات متحده به 3.2 درصد رسید، در مقابل 3.1 درصد مورد انتظار، بالاتر از ارقام ژانویه و باقی ماندن در سطوحی که از سال 2021 مشاهده نشده بود، اگرچه قیمت مصرف کننده نسبت به ماه قبل 0.4 درصد افزایش یافت. آنها از 0.3 درصد، عمدتاً به دلیل افزایش قیمت بنزین، اندکی افزایش یافتند، در حالی که تورم اصلی سالانه CPI از 3.9 درصد در ماه گذشته به 3.8 درصد کاهش یافت، اما بالاتر از حد انتظار بود و 3.7 درصد بود که بالاتر از نرخ ماهانه مورد انتظار 0.4 درصد بود. در مقایسه با 0.4 درصد در ژانویه، گزارش فوریه منعکس کننده تداوم کاهش تدریجی تورم ایالات متحده بود، اگرچه نرخ تورم همچنان بالا بود.

معاملات آتی سهام ایالات متحده و سهام اروپایی پس از داده های کلیدی CPI و انتظار معامله گران برای نوسانات بازار ثابت بودند، شاخص دلار ایالات متحده (DXY) نزدیک به 102.85 نوسان می کند، اما انتظار می رود که نوسان داشته باشد، علاوه بر بازدهی اوراق خزانه 10 ساله ایالات متحده، که به 4.087 کاهش یافت. بر اساس گزارش Calci، پس از افزایش CPI برای دو ماه متوالی، بازارها انتظار کمتر از 3 کاهش نرخ را در سال 2024 دارند. جروم پاول گفت.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا