اخبار ارز دیجیتال

Crypto.com از بانک مرکزی ایرلند تأییدیه دریافت می کند

بانک مرکزی ایرلند از تاریخ 7 ژوئن 2024، 15 VASP مختلف از جمله Crypto.com، Coinbase، Gemini، Ripple و دیگران را تایید کرده است.

بانک مرکزی ایرلند (CBI) یکی دیگر از شرکت‌های بزرگ ارزهای دیجیتال به نام Crypto.com را به عنوان ارائه‌دهنده خدمات دارایی مجازی (VASP)، یکی از بزرگ‌ترین پلت‌فرم‌های معاملات ارزهای دیجیتال در جهان، تعیین کرده است. این بانک در 11 ژوئن اعلام کرد که تاییدیه VASP دریافت شده است. در ایرلند، این تاییدیه به Crypto.com اجازه می دهد تا پیشنهادات خود را در کشور گسترش دهد، از جمله ارزهای دیجیتال به صرافی های فیات و کیف پول های فیات، اریک آنزیانی، رئیس و مدیر عامل Crypto.com “ما هیجان زده هستیم که پیشنهاد خود را در ایرلند گسترش دهیم و به کاربران اجازه دهیم با جامع ترین عرضه محصولات کریپتو همکاری کنید،» مدیر اجرایی گفت که این تأیید تعهد شرکت را به انطباق مسئولانه و نوآوری نشان می دهد.

Crypto.com از اظهار نظر در مورد ویژگی‌های سرویس‌های رمزنگاری جدید فعال شده در ایرلند با آخرین تأییدیه VASP خودداری کرد و افزود که Crypto.com به چندین شرکت رمزنگاری تحت نظارت بانک مرکزی این کشور، از جمله صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده، لیست کامل Coinbase می‌پیوندد VASPهای ثبت شده در ایرلند از 7 ژوئن شامل 14 نهاد، از جمله شرکت های صنعتی بزرگ مانند Ripple، Gemini Winklevoss، MoonPay، Zodia Standard Chartered، Paysafe و غیره، هفت شرکت فهرست شده در سال 2023 در ایرلند تایید تا سال 2024 CBI چهار شرکت دیگر را تایید می کند. از جمله Foris DAX Global، Fortuna Digital Custody، Ramp Swaps و Crypto.com، تایید Crypto.com توسط بانک مرکزی ایرلند نقطه عطفی دیگر در علاقه فزاینده این کشور به صنعت کریپتو است.

کوین بیس، بزرگترین صرافی ارز دیجیتال در ایالات متحده از نظر حجم معاملات، ایرلند را به عنوان یک مرکز ارز دیجیتال اروپایی در پایان سال 2023، کوین بیس ایرلند، انتخاب کرده است تا به پیروی از چارچوب اصلی نظارتی ارزهای دیجیتال اروپا، یعنی مقررات بازارهای دارایی های رمزنگاری شده کمک کند. از جمله ریپل و جمینی نیز حضور خود را در ایرلند افزایش داده اند زیرا با مشکلاتی از جانب تنظیم کننده های ایالات متحده روبرو هستند. از سوی دیگر، Circle Internet Financial، شرکتی که پشت سر دومین استیبل کوین بزرگ جهان، USD Coin قرار دارد، آماده است تا در ماه می 2024 به ایالات متحده بازگردد و از ایرلند دور شود.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا