اخبار ارز دیجیتال

ETFهای بلک راک و فیدلیتی بیت کوین در جریان ژانویه به 10 برتر رسیدند

ETF بیت کوین iShares Trust و Fidelity Wise Origin Bitcoin هشتمین و دهمین ورودی بزرگ در بین تمام ETF ها در ماه ژانویه بودند.

بر اساس گزارش 3 فوریه مورنینگ استار، صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) بلک راک و فیدلیتی از جمله ETF هایی بودند که بیشترین ورودی ژانویه را داشتند که در مجموع حدود 4.8 میلیارد دلار بود. 6 میلیارد دلار، تحلیلگر لان آن تران با استفاده از داده های خام از وب سایت های صادرکننده گفت: دلار در جایگاه هشتم قرار داشت، در حالی که ETF بیت کوین با مبدا Fidelity Wise Origin (FBTC) با جریان خالص 2.2 میلیارد دلار در جایگاه دهم قرار داشت.

طبق داده‌های YCharts، ایالات متحده تا 31 دسامبر 2023 بیش از 3100 ETF داشته است. این داده‌ها همچنین نشان می‌دهد که Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) دومین جریان خروجی بزرگ را در بین ETFها در ژانویه داشته است، با حدود 5.7 میلیارد دلار در طول ماه یک ماه. صندوق، Nate Gerachi، رئیس شرکت مشاوره سرمایه‌گذاری ETF Store، در پست X نوشت و داده‌هایی را که هرگز فکر نمی‌کردم امروز ببینم را به اشتراک گذاشت. صندوق جدید بیت‌کوین واقع شده است.

وی افزود که ETF مشترک ARK Invest و 21 Shares، همراه با Bitwise، هر دو با کمی بیش از 650 میلیون دلار دارایی تحت مدیریت، به عنوان یک طبقه متوسط ​​قوی در حال توسعه هستند و پیش بینی می کند که به زودی به 1 میلیارد دلار برسد. بر اساس داده‌هایی که در تاریخ 3 فوریه توسط BitMEX Research به X ارسال شد، مورنینگ استار گزارش می‌دهد که دلارهای دارایی در آستانه رسیدن است.

روزهای معاملاتی از 26 ژانویه تا 2 فوریه شاهد ورود به 9 امتیاز جدید در صندوق های بیت کوین بود که از خروج بلندمدت GBTC در طول هفته پیشی گرفت و ETF با 144.6 میلیون دلار دومین خروجی روزانه خود را در 2 فوریه شاهد بود. اریک بالچوناس، تحلیلگر ارشد ETF در بلومبرگ، در پستی در 3 فوریه نوشت که جریان های ورودی شش روزه پس از رونق چهار روزه در 22 ژانویه و 25 ژانویه، زمانی که جریان خروجی GBTC به اوج خود رسید، با 431.8 میلیون دلار خالص خروج از 10 ETF. واقعاً چیزی برای دیدن بود که 9 ETF مانع از بهبود GBTC از آن سقوط در هفته گذشته شد.

او افزود که معمولاً پس از یک راه اندازی تبلیغاتی بزرگ، کاهش آهسته ای وجود دارد، و جریان خالص به صندوق ها در هفته سوم معاملات آنها نشان می دهد که این ETF ها دارای پاهایی هستند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا