اخبار ارز دیجیتال

ETF بیت کوین بلک راک دارای 100000 بیت کوین تحت مدیریت است

سرمایه‌گذاران همچنان به انباشت سهام بیت‌کوین ETF ادامه می‌دهند، زیرا مجموع ورودی‌های روزانه رکورد جدید ۶۳۱.۳ میلیون دلاری را شکست.

صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین بلک راک (ETF)، iShares Bitcoin Trust (IBIT)، از 100000 بیت کوین در حال مدیریت گذشت طبق داده های رسمی IBIT، بلک راک در 13 فوریه 105280 بیت کوین در دارایی انباشته کرد. رسیدن به 100000 بیت کوین در دارایی های تحت مدیریت در بیست و دومین روز معاملاتی مشاهده ETF بیت کوین به جز بیت کوین تراست ETF (GBTC)

این خبر پیشرفت قابل توجهی در خرید تهاجمی بلک راک از BTC از زمانی است که این شرکت ETF بیت کوین خود را در 11 ژانویه 2024 راه اندازی کرد. به همراه 10 ناشر دیگر، بلک راک از زمان راه اندازی IBIT در ژانویه تا کنون بیش از 3700 درصد مالک iShares Bitcoin Trust بوده است. دارایی های تحت مدیریت از 2621 بیت کوین در 11 ژانویه به 100000 بیت کوین در 13 فوریه افزایش یافت، ETF بیت کوین iShares یکی از 9 ETF بیت کوین است که از زمان راه اندازی آن راه اندازی شده است. این فعال دارایی های خود از جمله صندوق Fidelity Wise Origin Bitcoin (FBTC) را افزایش داده است که تا 13 فوریه 83925 بیت کوین جمع آوری کرده بود.

Grayscale Bitcoin Trust ETF (GBTC) به عنوان تنها ETF بیت کوین نقطه ای برای تخلیه فعال بیت کوین از زمان راه اندازی تاریخی ETF بیت کوین در ایالات متحده ظاهر شد. در نقطه عطف 100,000 بیت کوین IBIT، اما هنوز در زمان انتشار پاسخی دریافت نکرده بود، نقطه عطف دارایی بیت کوین IBIT در حالی رخ داد که ETF های بیت کوین رکورد دیگری را برای ورودی خالص روزانه از زمان راه اندازی به ثبت رساندند، با ورودی روزانه 10 ETF بیت کوین در مجموع 631.3 میلیون دلار. سرمایه‌گذاران Farside. از این تعداد، 493 میلیون دلار تنها به صندوق ETF بیت کوین iShares وارد شد.

به گفته برخی از ناظران آنلاین کریپتو، بلک راک ممکن است اخیراً برای پاسخگویی به تقاضا برای جریان‌های عظیم به ETF بیت کوین iShares تلاش کرده باشد. BlackRock، یکی از علاقه مندان به ارزهای دیجیتال در پلتفرم رسانه های اجتماعی، سکه های فروشندگان OTC تمام شده است. X نوشت که بلک راک به معنای واقعی کلمه مجبور به خرید بیت کوین از کوین بیس شد، این خبر در حالی منتشر می شود که بیت کوین رشد قابل توجهی داشته است، با عبور بیت کوین از 51000 دلار برای اولین بار از نوامبر 2021، بنابراین از زمان رسیدن به مرز 50،000 دلار در 12 فوریه، بیت کوین دارایی 1 تریلیون دلاری خود را دوباره به دست آورد. وضعیت در 14 فوریه، رسیدن به آن ارزش بازار.

بر اساس داده‌های CoinGecko، در زمان نوشتن این مقاله، بیت کوین با قیمت 51383 دلار معامله می‌شود که بیش از 20 درصد در 30 روز گذشته افزایش یافته است، در بحبوحه افزایش مداوم شاخص ترس و طمع کریپتو به سطوحی که از زمان رسیدن بیت‌کوین به یک سطح بی‌سابقه مشاهده نشده است. اوج قیمت 69000 دلار در اواسط نوامبر 2021 بود که به سطوح بی سابقه ای رسید.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا