اخبار ارز دیجیتال

ETF بیت کوین بلک راک در سال جاری 0.2 درصد از کل ETF ها بهتر عمل کرده است

موقعیت ETF بیت کوین بلک راک اگر هفت روز اول معاملات نزدک را در انتظار تایید SEC از دست نمی داد، می توانست بالاتر باشد.

بر اساس داده های 5 فوریه اریک بالچوناس، تحلیلگر ارشد ETF در بلومبرگ، صندوق قابل معامله iShares Bitcoin Trust (ETF) بلک راک 0.16 درصد از کل محصولات ETF منتشر شده در ایالات متحده را تشکیل می دهد. بر اساس داده‌های YCharts، تنها توسط صندوق‌های شاخص گسترده که S&P 500 و ETF کل بازار سهام Vanguard را دنبال می‌کنند، پیشی گرفته است. جریان های ETF بلک راک تا کنون، آن را در 0.16 درصد بالای ETF ها قرار داده است، در حالی که در حال حاضر 3109 ETF فعال است. در ایالات متحده معامله می شوند.

Balchunas با رقم کمی متفاوت 0.02 درصد دست یافت که به نظر می رسد عملکرد ETF بلک راک را در برابر 10000 ETF در سراسر جهان اندازه گیری می کند و صندوق بیت کوین Fidelity نیز با 2.51 میلیارد دلار بهترین عملکرد را دارد که در بین محصولات در رتبه هشتم قرار دارد. ETF مستقر در ایالات متحده ETF BlackRock و Fidelity Bitcoin همچنان به صعود در لیست ادامه می دهند و در پایان ژانویه رتبه های هشتم و دهم را به خود اختصاص می دهند، شایان ذکر است که در حالی که کل جریان های ETF های دیگر در ایالات متحده از اول ژانویه 2024 محاسبه می شود. محصولات بیت کوین ETF فقط در 11 ژانویه برای تجارت تایید شده اند، در مقایسه با سایر محصولات داده های نظرسنجی BitMEX نشان می دهد که شکاف بین ETF بیت کوین نقطه ای BlackRock و Fidelity در مقابل هفت ETF بیت کوین نقطه ای دیگر (به استثنای Grayscale) در انشعابات بیشتر شده است.

بر اساس داده‌های 5 فوریه از BitMEX Research، ARK 21Shares و Bitwise با 683.7 میلیون دلار و 663.6 میلیون دلار جریان انباشته، سومین و چهارمین ETF بیت‌کوین نقطه‌ای هستند، Invesco Galaxy و Valkyrie دیگر صادرکنندگان ETF بیت‌کوین با بیش از 100 میلیون دلار ورودی هستند. در حالی که WisdomTree تنها با 11.1 میلیون دلار در رتبه آخر قرار گرفت. در زمان انتشار، جریان خالص ورودی در تمام 10 ETF بیت کوین نقطه ای از زمان شروع معاملات محصولات به 1.5 تریلیون دلار رسید. در همین حال، ETF بیت کوین تبدیل شده Grayscale، Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) ششمین روز متوالی خود را ثبت کرد. به گفته جیمز سیفارت، تحلیلگر ETF، BitMEX و بلومبرگ، در 6 فوریه، 73 میلیون دلار جریان خروجی داشته است.

جریان های ورودی از سایر صادرکنندگان بیت کوین ETF اکنون حداقل برای هفت روز متوالی به طور مداوم از خروجی های GBTC Grayscale پیشی گرفته است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا