اخبار ارز دیجیتال

ETF بیت کوین بلک راک رکورد حجم روزانه را با کاهش BTC به ثبت می رساند

نزدیک به 100 میلیون سهم از صندوق بیت کوین بلک راک در روز پنجشنبه معامله شد و رکورد جدیدی را برای حجم روزانه ثبت کرد.

داده های بارچارت در 14 مارس نشان داد که صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) بلک راک از بالاترین حد روزانه خود در ایالات متحده 6 درصد سقوط کرد تا رکورد حجم روزانه جدیدی را ثبت کند، در حالی که iShares Bitcoin Trust (IBIT) نیز 99.3 میلیون سهم در روز معامله کرد. حجم معاملات بیش از 3.9 میلیارد دلار و شکستن رکورد قبلی 3.7 میلیارد دلاری که کمتر از 10 روز پیش در 5 مارس ثبت شده بود.

در حالی که بیت کوین از اوج روزانه خود در معاملات ایالات متحده 6 درصد سقوط کرد، که از آن زمان بهبود یافته است، ETF بیت کوین نقطه ای بلک راک از نظر حجم و جریان خالص در میان ده ETF جدید جدید قرار دارد. این صندوق که در ژانویه راه‌اندازی شد، بهترین صندوق با عملکرد است و رکورد ورودی خالص یک روزه را در 12 مارس با 849 میلیون دلار ورودی به ثبت رساند، که بزرگترین روز از هر صندوق بیت‌کوین تا به امروز است، اما Grayscale Bitcoin Trust (GBTC)، بیشترین روز را دارد. -بزرگترین از ده ETF بیت کوین ایالات متحده از نظر دارایی، اگرچه حجم معاملات آن تا 14 مارس پس از IBIT با 1.96 میلیارد دلار در رتبه دوم قرار داشت.

به گفته اریک بالچوناس، از 10 مارس، سهم بازار ETF Grayscale در بین ETF های بیت کوین به زیر 50 درصد کاهش یافته است، GBTC از زمانی که از تراست به ETF تبدیل شده است همراه با راه اندازی 9 صندوق جدید، نزدیک به 11.7 میلیارد دلار خروجی داشته است. تحلیلگر ETF در بلومبرگ با X در 14 مارس که علیرغم اواسط ماه، کل حجم معاملات ماهانه ده ETF در حال حاضر از ارقام ماه های قبل فراتر رفته است و ETF ها تاکنون در این ماه 65 میلیارد دلار معامله شده اند. بیش از 20 میلیارد دلار. بیش از حجم ماه فوریه تقریباً 42 میلیارد دلار است.

جریان خالص سرمایه ETF نیز سرعت خود را حفظ کرد و تنها دو روز پیش در 12 مارس به رکورد بیش از 1 میلیارد دلار در جریان خالص روزانه رسید، در حالی که طبق گزارش Cointelegraph Markets Pro بیت کوین در 24 ساعت گذشته 2 درصد کاهش یافت و به بالاترین سطح روزانه بیش از 73500 دلار رسید. قبل از پایان روز معاملاتی ایالات متحده در ساعت 3:45 بامداد به وقت نیویورک، ساعت 7:45 صبح UTC، با 6.3 درصد کاهش به حداقل 68855 دلار رسید.

از آن زمان تاکنون 4 درصد بهبود یافته و در حال حاضر به بالای 71600 دلار بازگشته است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا