اخبار ارز دیجیتال

ETF بیت کوین در مقیاس خاکستری کمترین خروجی را از زمان تبدیل ثبت کرد

GBTC Grayscale در 23 فوریه 44.2 میلیون دلار برداشت را ثبت کرد که کمترین حجم روزانه از زمان تغییر به ETF است.

بیت کوین تراست (GBTC) گری اسکیل طی چند روز گذشته شاهد کاهش خروجی بوده است که نشان دهنده کاهش برداشت است.طبق داده های تحقیقات BitMEX، GBTC در 23 فوریه 44.2 میلیون دلار برداشت داشته است که کمترین حجم روزانه از زمان تبدیل آن در ژانویه است. 11 از یک محصول فرابورس به یک صندوق قابل معامله در بورس (ETF) است.

تا پایان ژانویه، GBTC در مجموع 5.64 میلیارد دلار برداشت داشته است، با 640 میلیون دلار برداشت تنها در 22 ژانویه، در ماه فوریه خروجی های خروجی به 1.8 میلیارد دلار کاهش یافته است. دلار بر خلاف IBIT، بلک راک از زمان راه اندازی خود بیش از 6.6 میلیارد دلار سرمایه گذاری کرده است، پس از آن FBTC Fidelity با بیش از 4.7 میلیارد دلار سرمایه، رتبه سوم در اختیار ARK 21Shares است که 1.4 میلیارد دلار نیز ورودی داشته است.

خروج قابل توجهی از GBTC انتظار می رفت، تصویب ETF بیت کوین توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در 10 ژانویه راه را برای دارندگان GBTC برای تبدیل و بازخرید سهام خود باز کرد، قبل از آن سرمایه گذاران باید از این موقعیت خارج می شدند. ، سهام خود را در بازار ثانویه بفروشند، تحلیلگران گفتند که سرمایه گذاران نیز در هفته های اخیر پرتفوی خود را مجدداً متعادل کرده و به سمت صندوق های ETF بیت کوین با کارمزد پایین تر مهاجرت کرده اند. GBTC هزینه مدیریت سالانه 1.5 درصد را دریافت می کند، در حالی که سایر ناشران کمتر از 0.19 درصد را دریافت می کنند.

صندوق بیت کوین Grayscale ممکن است چالش دیگری در پیش داشته باشد، شرکت رمزنگاری ورشکسته جنسیس گلوبال هولدکو اخیراً مجوز دادگاه را برای فروش 1.3 میلیارد دلار سهام GBTC برای بازپرداخت سرمایه گذاران دریافت کرده است، اما خروج های عظیم ممکن است با ساختار هزینه های Grayscale جبران شود. با این حال، نیت گراسی، رئیس فروشگاه ETF در X، خاطرنشان کرد که آنها می توانند دارایی های خود را حدود 90 درصد کاهش دهند و همچنان بیشتر از مجموع همه ناشران دیگر درآمد کسب کنند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا