اخبار ارز دیجیتال

ETF های بیت کوین در هفتمین روز معاملات بد شاهد خروجی خالص 76 میلیون دلاری بودند

جیمز سیفارت، تحلیلگر ETF بلومبرگ، گفت، علیرغم جریان های خروج بی وقفه از Grayscale، چشم انداز ETF های بیت کوین نقطه روشنی است، با بیش از 1.1 میلیارد دلار در کل جریان ورودی در سطح جهان.

بر اساس داده‌های جدید جیمز سیفارت، تحلیلگر ETF بلومبرگ، صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس بیت‌کوین (ETF) در هفتمین روز معاملات خود 76 میلیون دلار خروج خالص داشتند. بیت کوین ETF در دربی Quintaki حضور داشت و اشاره کرد که Grayscale دارای بزرگترین جریان خروجی خالص در بین ETF ها است، خروجی 640 میلیون دلاری امروز و خروجی ها کند نمی شوند بلکه افزایش می یابند، که بزرگترین خروجی برای GBTC است.

سیفرث اضافه کرد که در مجموع، جریانات به ETF بیت کوین مثبت است و بلک راک سومین روز بزرگ ورودی مثبت خود را تجربه کرده است، و افزود که مجموع تا کنون 3.45 میلیارد دلار بوده است که در مجموع 272 میلیون دلار در روز وارد شده است. ، ما شاهد جریان بیش از 1.1 میلیارد دلار به وجوه نقد بیت کوین نقدی، حتی پس از محاسبه خروجی GBTC بودیم، در حالی که سیفرث اعتراف کرد که به نظر می رسد خروج GBTC پیوسته است، در آن زمان او انتظار دارد که دامپینگ، که منجر به GBTC می شود، کاهش یابد. طی دو هفته آینده

طبق گزارش 22 ژانویه به نقل از منابع آگاه، بسیاری از خروجی‌های حاصل از صندوق GBTC که اخیراً تبدیل شده است مربوط به فروش بیش از حد دارایی‌های FTX بوده است، به طوری که FTX Assets نزدیک به دو سوم از 22.8 میلیون دارایی GBTC خود را تا 22 ژانویه تخلیه کرده است. با، فروش این سهام تقریباً 600 میلیون دلار در کل درآمد خالص، 3.4 میلیارد دلار خروجی مربوط به GBTC تخمین زده می شود، قیمت بیت کوین از زمان تصویب ETF 10 امتیازی در 10 ژانویه به طور قابل توجهی کاهش یافته است. 49 100 تا 39500 دلار در 23 ژانویه، طبق داده ها، بیت کوین در حال حاضر کمی بالای 40،000 دلار ثابت مانده است.

به ویژه، کاهش قیمت بیت کوین در بحبوحه کاهش ناگهانی و شدید علاقه باز در بورس کالای شیکاگو (CME) معاملات آتی بیت کوین نشان دهنده کاهش اشتهای سرمایه گذاران نهادی برای قرار گرفتن در معرض بیت کوین است. بر اساس داده های CoinGlass، 6.4 میلیارد دلار در 12 ژانویه به 4.4 میلیارد دلار در زمان چاپ رسید.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا