اخبار ارز دیجیتال

ETF های بیت کوین نقطه ای برای سومین روز متوالی از جریان خالص خروجی رنج می برند ، 261 میلیون دلار کاهش می یابد

ETF های بیت کوین فهرست شده در ایالات متحده اکنون تنها در سه روز معامله حدود 742 میلیون دلار کاهش یافته است.

صندوق‌های قابل معامله در مبادلات بیت‌کوین (ETF) سومین روز متوالی خود را از مجموع جریان خروجی خالص ثبت کردند، با خروج 261.5 میلیون دلار از 10 صندوق تأیید شده در 20 مارس، که جریان خالص خروجی سه روزه را به 742.0 میلیون دلار رساند. بر اساس داده های Farside Investors در 18 و 19 مارس دیده شده است.

این خروج عمدتاً به دلیل یک روز دیگر خروجی از Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) بود که 386.6 میلیون دلار کاهش یافت، در حالی که Invesco Galaxy Bitcoin ETF (BTCO) نیز شاهد خروج 10.2 میلیون دلار از صندوق بود که هر دو جریان ورودی توسط هشت ETF تأیید شده دیگر را تحت الشعاع قرار دادند. صندوق بیت کوین iShares (IBIT) بلک راک با 49.3 میلیون دلار دومین کمترین ورودی خالص خود را داشت که فقط 4 میلیون دلار بیشتر از پایین ترین سطح روزانه خود در 6 فوریه بود، و صندوق بیت کوین Fidelity Wise Origin (FBTC) نیز در روز دوم ورودی های پایینی داشت.

این دومین بزرگترین خروجی خالص برای 10 ETF است که تنها 326.2 میلیون دلار از بودجه در 19 مارس داشت. در همین حال، طبق گزارش Cointelegraph Markets Pro، بیت کوین در ساعات معاملاتی ایالات متحده بیش از 3 درصد افزایش یافت. طی 24 ساعت 7.5 درصد افزایش یافت و به 66838 دلار داد و ستد شد.

براساس داده‌های CoinMarketCap، از نظر تاریخی، بیت کوین قبل از نصف شدن سقوط کرده است و این بار با ورود این رویداد به 30 روز پایانی خود، از الگوی مشابهی پیروی می‌کند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا