اخبار ارز دیجیتال

ETF های بیت کوین نقطه ای دوباره کشش را به دست می آورند و 418 میلیون دلار ورودی خالص دارند

ETF فیدلیتی بیت کوین بزرگترین روز سود خود در دو هفته گذشته را گزارش کرد و با ورودی روزانه 279 میلیون دلار پیشتاز بود.

بر اساس داده های Farside Investors، پس از پنج روز متوالی خروج خالص، سرمایه تازه به صندوق های قابل معامله در مبادلات بیت کوین (ETF) مستقر در ایالات متحده باز می گردد. بلک راک و فیدلیتی مجموعاً در 26 مارس شاهد ورود خالص 418 میلیون دلاری بودند.

صندوق Fidelity بزرگترین ورودی روزانه خود را از 13 مارس ایجاد کرد و در 26 مارس به 279.1 میلیون دلار رسید زیرا این غول سرمایه گذاری 4000 بیت کوین اضافی جمع آوری کرد، دومین روز متوالی که صندوق ورودی بیش از 260 میلیون دلار داشت. صندوق بلک راک 162.2 میلیون دلار ورودی جذب کرد، اما ورودی روزانه آن در مقایسه با ورودی های قبلی در این ماه که به طور متوسط ​​بیش از 300 میلیون دلار در روز بود، کم بود.

ETF بیت کوین Ark 21Shares بهترین روز خود را از 12 مارس سپری کرد و به 73.6 میلیون دلار رسید، در حالی که Invesco Galaxy، Franklin Templeton و Valkyrie در عین حال بیش از 26 میلیون دلار ورودی به صندوق های مربوطه خود داشتند Bitcoin Trust Grayscale (GBTC) همچنان به خونریزی ادامه داد و خروجی های روزانه را ثبت کرد. 212 میلیون دلار است، اما برای جبران خالص ورودی رقبا کافی نیست.

اریک بالچوناس، تحلیلگر ارشد ETF در بلومبرگ، در پستی در 26 مارس در نمودار X به ETF 30 گفت: از زمان تبدیل اعتماد به ETF در 11 ژانویه، Grayscale 277397 بیت کوین به ارزش تقریبی 19.5 میلیارد دلار با قیمت های فعلی را تخلیه کرد. بزرگ‌ترین صندوق‌های دارایی در 50 روز اول معاملات، HaiBitcoin اشاره کرد که چهار ETF بیت‌کوین در فهرست سهام جهانی در یک لیگ ویژه با IBIT BlackRock و FBTC Fidelity هستند.

هشدکس، مدیر دارایی های رمزنگاری شده در 26 مارس گفت، حتی ETF بیت کوین (BITB)، که در حال حاضر هجدهمین ETF بزرگ بیت کوین از نظر دارایی های تحت مدیریت است، از بزرگترین ETF طلای SPDR (GLD) جهان بزرگتر است. از زمان اعلام تبدیل صندوق آتی خود به یک محصول نقدی که اکنون با نام DEFI معامله می شود، جایگاه خود را به عنوان یازدهمین صادرکننده بزرگ ETF بیت کوین در ایالات متحده به دست آورده است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا