اخبار ارز دیجیتال

ETF های بیت کوین نقطه ای رکورد حجم معاملات را در میان قیمت بالای بیت کوین ثبت کردند

ETFهای بیت کوین مستقر در ایالات متحده در 5 مارس 10 میلیارد دلار حجم معاملات داشتند که از رکورد 7.7 میلیارد دلاری هفته قبل فراتر رفت.

صندوق های قابل معامله در مبادلات بیت کوین (ETF) در ایالات متحده در 5 مارس به رکورد 10 میلیارد دلار در حجم معاملات رسیدند زیرا بیت کوین به بالاترین حد خود رسید و در چند ساعت آینده حدود 12 درصد سقوط کرد.

اریک بالچوناس، تحلیلگر بلومبرگ ETF در پستی در 5 مارس که این اعداد را گزارش می‌کند، گفت که این اعداد کمی برای یک ETF زیر دو ماه هستند. همچنین رکورد قبلی 7.7 میلیارد دلاری را که در 28 فوریه ثبت شده بود، شکست.

بر اساس داده‌های اوتاویانی، صندوق بیت‌کوین ETF (IBIT) iShares BlackRock با 3.7 میلیارد دلار بیشترین حجم را داشت، در حالی که صندوق بیت‌کوین Grayscale (GBTC) و Fidelity Wise Origin Bitcoin Fund (FBTC) به ترتیب 2.8 و 2 میلیارد دلار بودند. محاسبه شده، بر اساس CoinGecko، بیت کوین در طول روز معاملاتی ایالات متحده نوسانات قیمت قابل توجهی را تجربه کرد، به بالاترین حد تاریخ 69200 دلار در حوالی ساعت 15:00 UTC در 5 مارس، قبل از سقوط 12 درصدی به 60،860 دلار. حدود پنج ساعت بعد رسید.

به گفته Google Finance، بیت کوین در زمان نگارش مقاله تا حدودی به 63,350 دلار بهبود یافته است، با IBIT و FBTC حدود 8.6 درصد در روز، و سایر ETF های بیت کوین نیز در پستی در 5 مارس کاهش مشابهی را ثبت کردند. X تحلیلگر Bitpin ناشناس برای کسانی که تازه وارد بیت کوین شده اند از طریق ETF ها به شوخی می گوید که نوسانات قیمت یک آیین ماهیانه در طول بازارهای صعودی برای از بین بردن کاهش اهرم است، شما در بازارهای خود به آن عادت ندارید. سهام پررونق شما در یک روز بیش از 10 درصد سقوط می کند.

بالچوناس پاسخ داد حق با شماست، ما قوانین محدود و محدودی داریم و فدرال رزرو برای محافظت از ما در برابر این چیزها.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا