اخبار ارز دیجیتال

ETF های بیت کوین نقطه ای 10600 بیت کوین دیگر را در روز پنجم جمع آوری می کنند

ETF BlackRock بیشترین بیت کوین را در مقایسه با سایر صندوق ها جذب کرد، در حالی که صندوق Grayscale همچنان شاهد خروجی های خروجی در روز پنجم معاملات خود بود.

صادرکنندگان صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) در پنجمین روز معاملاتی خود با افزایش حجم معاملات، 10667 بیت کوین خالص دیگر را به پشته های رمزنگاری خود اضافه کردند. با توجه به اینکه 9 ETF (بدون احتساب Grayscale) نزدیک به 68500 بیت کوین خریده اند، این داده ها همچنین نشان می دهد که بیت کوین تا پایان روز به دارایی های آنها اضافه شد، با ETF BlackRock با 8700 بیت کوین به ارزش نزدیک به 358 میلیون دلار، سهم بزرگ خریدها را به خود اختصاص داد. بیت کوین از زمان راه اندازی آنها، که در حال حاضر حدود 2.8 میلیارد دلار ارزش دارد.

خریدهای اخیر بیت کوین مرتبط با ETF تا حدی با ادامه جریان خروجی از Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) جبران شد، به طوری که 10824 BTC به ارزش تقریبی 445 میلیون دلار در 11 ژانویه تقریباً 38000 GBTC از ETF نقطه ای را تخلیه کرد. در همین حال، اریک بالچوناس، تحلیلگر بلومبرگ، نیوبورن نی، نام مستعاری که او برای ETF های جدید بیت کوین به استثنای GBTC به اشتراک می گذارد، در پنجمین روز معاملات خود شاهد جهش 34 درصدی در حجم روزانه بود. پس از راه اندازی و به ندرت خلاف آن مشاهده می شود، اما توجه به این نکته ضروری است که ارقام خرید بیت کوین همانطور که توسط مدیران ETF گزارش شده است، در مقایسه با ارقام حجم تراکنش هر صندوق، به دلیل تأخیر در تسویه خرید، با تأخیر همراه است.

بر اساس داده‌های جیمز سیفارت، تحلیلگر ETF بلومبرگ، با انباشته شدن سرمایه‌گذاران در صندوق‌های جدید، ETF‌های بیت‌کوین از BlackRock و Fidelity در پایان معاملات در 18 ژانویه به بیش از 1 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت رسید. بالچوناس همچنین خاطرنشان کرد که ETF بلک راک و فیدلیتی بیت کوین در رتبه های چهارم و پنجم برای جریان سرمایه هفتگی در میان تمام ETF های ایالات متحده قرار گرفته اند و تنها پس از ETF صندوق Vanguard 500 قرار دارند که هدف آن منعکس کردن عملکرد شاخص S&P 500 از 500 شرکت بزرگ دولتی در ایالات متحده است. .

هانتر هورسلی، مدیر عامل Bitwise در پستی که در 18 ژانویه منتشر کرد، گفت: CC15Capital تنها مدیر دارایی است که تا کنون تنها مدیر دارایی است که دارایی های بیت کوین خود را در 18 ژانویه گزارش کرده است و نشان می دهد که در آن روز 491 بیت کوین دیگر اضافه کرده است. با تشکر از اعتماد به مدیریت دارایی مشتری، طبق گزارش Cointelegraph Markets Pro، بیت کوین در 17 ژانویه کمتر از 1% کاهش یافت اما در 24 ساعت. گذشته شاهد کاهش بیش از 3.5 درصدی بوده است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا