اخبار ارز دیجیتال

ETF های بیت کوین 10 برابر بیشتر از آنچه استخراج کنندگان می توانند تولید کنند، بیت کوین جذب می کنند

جریان ورودی بیت کوین ETF بیش از 10 برابر در دو روز معاملاتی گذشته از خروجی ماینرها پیشی گرفت.

بر اساس داده های اولیه حداقل 493.4 میلیون دلار یا تقریباً 10280 بیت کوین تا 12 فوریه، ETF ها 10 برابر بیشتر از آنچه استخراج کنندگان توانستند در روز دوشنبه 12 فوریه تولید کنند، بیت کوین معامله کردند. بیت کوین ETF Flow صندوق بیت کوین iShares BlackRock با 374.7 میلیون دلار بیشترین مشارکت را داشت، در حالی که صندوق بیت کوین Origin Fidelity Wise 40 میلیون دلار به صندوق ETF بیت کوین Ark 21Shares سرازیر کرد، با خروجی های 95 میلیون دلاری از 20.8 میلیون دلار، هرچند که اندکی از ETF های Invesco Galaxy خارج شد. تقریبا نیم میلیارد دلار

طبق گزارش Blockchain.com، در همان روز، ماینرهای بیت کوین حدود 1059 بیت کوین به ارزش تقریبی 51 میلیون دلار تولید کردند که تنها 10 درصد از مقدار بیت کوین جمع آوری شده توسط ETF نقطه ای است، روند مشابهی در 9 فوریه مشاهده شد. با حدود 12700 بیت کوین یا 541.5 میلیون دلار دارایی که در مجموع به ETF سرازیر شد، در مقایسه با 980 بیت کوین به ارزش حدود 45 میلیون دلار از طریق استخراج، بلک راک با 250.7 میلیون دلار ورودی پیشتاز شد، در حالی که Fidelity با 188.4 میلیون دلار دوباره در رتبه دوم قرار گرفت. 21Shares با 136.5 میلیون دلار جریان ورودی قوی داشت، در حالی که جریان خروجی Grayscale به پایین ترین سطح هفتگی 51.8 میلیون دلار سقوط کرد که منجر به افزایش پیوسته در جریان ورودی شد.

در 12 فوریه، آنتونی پمپلیانو، پیشگام بیت کوین، در مصاحبه ای در Squawk Box CNBC گفت که وال استریت عاشق بیت کوین است، 12.5 برابر بیشتر از آنچه که روزانه تولید می کند، تقاضا برای بیت کوین وجود دارد که حدود 80 درصد از کل عرضه را دارد. در شش ماه گذشته بدون تغییر باقی مانده است، او پیشتر گفته بود که فقط حدود 200 میلیارد دلار بیت کوین قابل معامله است، بنابراین این ETF ها 5 درصد از کل عرضه بیت کوین های معامله شده را در 30 روز جذب می کنند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا