اخبار ارز دیجیتال

Ethereum Big Whale 21000 ETH خرید

با شروع روند صعودی بازار در ماه های اخیر، حرکت نهنگ های بزرگ اتریوم دوباره آغاز شده است. در زمان آخرین جوراب ساق بلند نهنگ ها، موجودی کیف پول نهنگ ها به 56.25 میلیون دلار رسید.

به گفته کوین اکسو و به نقل از zkcrypto، داده‌های پلتفرم تحلیلی Santiment نشان می‌دهد که روند ثابتی در میان بزرگترین کیف‌پول‌های اتریوم وجود دارد که نشان‌دهنده تداوم انباشت 150 نهنگ برتر این ارز دیجیتال است.

نمودار فعالیت نهنگ اتریوم
نمودار فعالیت نهنگ اتریوم

بررسی اقدامات نهنگ های اتریوم

کیت با آدرس 0x931 21192 ETH را با قیمت متوسط ​​2265 دلار خریداری کرد که معادل سرمایه گذاری 48 میلیون دلاری است.

بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط پلتفرم تحلیل ارزهای دیجیتال Spot On Chain، نهنگ از ۱۳ ژانویه ۲۰۲۳ به طور فعال اتریوم را خریداری کرده است و در مجموع ۷۹۵۰۰ اتریوم با قیمت متوسط ​​۱۷۹۰ دلار به کیف پول خود اضافه کرده است. ارزش این سرمایه گذاری در حال حاضر 36.84 میلیون دلار است.

استراتژی انباشت استفاده شده توسط این نهنگ به دلیل دقت آن در هدف قرار دادن نقاط معکوس خاص مهم است – که به طور موثر روندهای صعودی بالقوه را آغاز می کند. استراتژی این نهنگ شامل منابع مختلفی از جمله وام های اهرمی از پروتکل وام Ave و منابع نقدینگی است.

این سرمایه‌گذاری سود غیرقابل‌حساب قابل توجهی در حدود 25.9 درصد برای این نهنگ اتریوم به همراه داشته است. این حاشیه سود قابل توجه نشان دهنده یک موقعیت صعودی قابل توجه است که نشان دهنده اعتماد سرمایه گذار فوق به چشم انداز اتریوم است.

دارایی های بزرگ ترین پرتفوی های غیر نگهداری از آوریل 2023 به طور پیوسته افزایش یافته است. حتی در زمان رکود بازار، که الگوی ثابتی از تجمع این نهنگ ها را نشان می دهد.

طبق داده های Santiment، دارایی کیف پول صرافی در 9.46 میلیون اتریوم نسبتاً ثابت باقی مانده است که نشان می دهد. انتقال حداقلی این ارز دیجیتال به صرافی ها برای فروش است

احتمال آغاز حرکت صعودی قیمت اتریوم با تایید ETF اسپات بیت کوین

رفتار متضاد بین نهنگ‌هایی که دارای پورتفولیوی غیرقانونی هستند و نهنگ‌هایی که با صرافی‌ها کار می‌کنند، راهبردهای متفاوتی را پیشنهاد می‌کند. تداوم انباشت نهنگ های غیرقانونی حاکی از چشم انداز خوش بینانه برای مسیر بلندمدت اتریوم است.

علیرغم اینکه قیمت فعلی اتریوم در حدود 2237 دلار در نوسان است و بازیابی بیت کوین از سقوط اخیر بازار عقب مانده است، ادامه روند صعودی در بین بزرگترین کیف پول های اتریوم نشان دهنده علاقه و اعتماد سرمایه گذاران اصلی ارزهای دیجیتال است.

در میان رالی نهنگ ها، خوش بینی گسترده پیرامون تایید احتمالی ETF بیت کوین به عنوان یک محرک مهم بازار ظاهر شده است. احساسات صعودی جامعه ارزهای دیجیتال، همراه با تایید بالقوه ETF بیت کوین، می تواند روند صعودی بازار را از سر بگیرد و بر افزایش قیمت اتریوم و همسو شدن با حرکت بیت کوین تاثیر بگذارد.

منبع

zycrypto.com

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا