اخبار ارز دیجیتال

FSB نظارت جهانی بر رمزنگاری و تأثیر مالی هوش مصنوعی در سال 2024 را هدف قرار داده است

هیئت ثبات مالی (FSB) همچنین قصد دارد در سال 2024 کار بر روی پیامدهای ثبات مالی توکنیزاسیون را تکمیل کند.

هیئت ثبات مالی (FSB)، یک سازمان بین المللی که بر سیستم مالی جهانی نظارت دارد، برنامه های دقیق خود را برای سال 2024 منتشر کرده است. برنامه کاری 2024 FSB شامل اجرای چارچوب نظارتی جهانی آن برای فعالیت های دارایی های رمزنگاری شده و پیامدهای مالی دیجیتال است. این نشریه، نوآوری‌هایی مانند توکن‌سازی و هوش مصنوعی (AI)، بیان می‌کند که تمرکز حیاتی برای سال 2024 و پس از آن، تضمین اجرای مؤثر یک چارچوب نظارتی و نظارتی جهانی منسجم برای فعالیت‌های دارایی‌های رمزنگاری، بازارها و ترتیبات بین‌المللی استیبل کوین است.

FSB در ژوئیه 2023 یک چارچوب نظارتی جهانی برای ارزهای دیجیتال با دستورالعمل‌هایی که به 20 اقتصاد پیشرو جهان معروف به G20 توصیه می‌شود، ایجاد کرد و گفت که پلتفرم‌های ارز دیجیتال باید دارایی‌های دیجیتال مشتریان را از سرمایه و عملیات خود جدا کنند تا از درگیری بین آنها جلوگیری شود. . یک برنامه کاری که توسط FSB در ژوئیه 2023 منتشر شد، بیان کرد که برای جلوگیری از آن، منافع با تنظیم‌کننده‌ها که همکاری و نظارت نزدیک برون مرزی را تضمین می‌کنند، علاوه بر فهرستی طولانی از دارایی‌های رمزنگاری و اقدامات استیبل کوین، با کار توکن‌سازی مرتبط است. و پروژه‌های توکن‌سازی دارایی برنامه‌ریزی‌شده برای ارزیابی پیامدهای ثبات مالی، اما FSB همچنین در نظر دارد کار روی پیامدهای ثبات مالی توکن‌سازی را در سال 2024 تکمیل کند و به G20 در مورد تحولات اخیر در زمینه هوش مصنوعی و تأثیر بالقوه آنها بر ثبات مالی گزارش دهد. در تلاش برای افزایش تاب آوری سایبری.

FSB اعلام کرده است که جدول زمانی گزارش پیامدهای ثبات مالی هوش مصنوعی برای نوامبر 2024 تنظیم شده است، در حالی که انتظار می رود گزارش پیامدهای ثبات مالی توکنیزاسیون در ماه اکتبر ارائه شود و یک فرمت تبادل گزارش تبادل (FIRE) طراحی شود تا همگرایی بیشتر در گزارش ها را تشویق کند. مؤسسات، تأمین مالی از حوادث تا مقامات پولی اقدام دیگری در برنامه کاری 2024 FSB برای بهبود ثبات در گزارش رویدادهای سایبری است و در آوریل 2023 FSB دریافت که مقامات مالی نیازهای روزانه اطلاعات را به اشتراک می گذارند. این یک قالب استاندارد به نام FIRE را برای مؤسسات مالی پیشنهاد کرد تا حوادث را گزارش کنند تا همگرایی را افزایش دهند و تبادل اطلاعات بین مقامات را تسهیل کنند.

در اوایل ژوئیه، انجمن بازارهای مالی در اروپا، با استناد به موضع FSB، از قانونگذاران اتحادیه اروپا خواست تا دسته مالی غیرمتمرکز را در اولین چارچوب ارز دیجیتال اتحادیه اروپا قرار دهند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا