اخبار وب 3

GAIMIN Web 3 پلتفرم جدیدی را با هدف توسعه دهندگان و گیمرها راه اندازی کرد

Web3 در حال دریافت پلتفرم جدیدی است که در آن بازیکنان برای تعاملات خود با بازی های بلاک چین پاداش دریافت می کنند.
GAIMIN Web3 یک پلت فرم غیرمتمرکز است که انتقال آسان توسعه دهندگان بازی به Web3 را تسهیل می کند و به گیمرها فرصتی برای کسب دارایی های درون بازی و NFT ها می دهد.

بازی های بلاک چین همچنان محرک اصلی در فضای وب 3 هستند، با افزایش 54 درصدی میانگین کاربران فعال در اوایل سال 2024. از آنجایی که اکوسیستم بازی همچنان به دنبال راه هایی برای استفاده از محیط جامعه محور Web3 برای کشف مدل های اقتصادی جدید است. . پیچیدگی Tokonomics و عدم وجود یک پلتفرم آسان برای استفاده آشکار می شود.

بازی Web3، یک شبکه پردازش داده غیرمتمرکز، اخیراً پلتفرم Games Launcher خود را معرفی کرده است تا مهاجرت توسعه دهندگان بازی به Web3 را ساده کند و در عین حال مشارکت جامعه را تشویق کند.

گیمرها می توانند از طریق رایانه یا برنامه های تلفن همراه به پلتفرم دسترسی پیدا کنند تا عناوین سازگار با Web3 ساخته شده توسط GAIMIN یا توسعه دهنده دیگری را بازی کنند و توکن های GMRX (GAIMIN Ecosystem Future Token) یا سایر دارایی های درون بازی مانند توکن های غیرقابل تعویض (دریافت NFT) را بازخرید کنند. یا همانطور که GAIMIN آنها را دارایی های بازی دیجیتال (DGA) به عنوان بخشی از تخصص خود می نامد. بازیکنان دارایی های انحصاری را دریافت می کنند و تعادل خود را بین بازی ها در شبکه GAIMIN حفظ می کنند.

توسعه دهندگان می توانند از Games Launcher برای شروع سفر Web3 خود بدون نیاز به متخصص شدن در بلاک چین پیشرفته یا زیرساخت های فنی استفاده کنند. GAIMIN عناصر Web3 را برای بازی ها از طریق کتابخانه ای از ابزارهای توسعه خوب طراحی شده از جمله فناوری فعال می کند عملکرد کیف پول بلاک چین، قراردادهای هوشمند و دارایی های NFT را ارائه می دهد.

ابزارهای موجود در این پلت فرم که و SDK نامیده می شود، در حال حاضر از – یکی از محبوب ترین موتورها با بیش از 7.5 میلیون توسعه دهنده فعال – با برنامه های توسعه برای افزودن موتورهای بیشتر.
مارتین اسپایت، مدیرعامل GAIMIN در اعلامیه اولیه گفت: «ادغام عملکرد و خدمات Web3 به گیمرها امکان می دهد از این فناوری بهره ببرند.

“به عنوان مثال، حفظ سرمایه گذاری در بازی های خود از خرید دارایی های درون بازی و افزایش مالکیت آنها از طریق امکان اجاره، فروش و حراج دارایی هایی که از طریق فناوری قراردادهای هوشمند کنترل می شوند.”

لایه Web3 ابزارهای جدیدی را به بازی های سنتی اضافه می کند که حول قابلیت های فناوری بلاک چین می چرخند. با بازیکنان از طریق NFT و توکن بومی به عنوان قلب اقتصاد مبتنی بر جامعه بازی به دارایی های قابل معامله در بازی دسترسی دارند. هر بازی یک توکن مشخص دریافت می‌کند، و تمام قابلیت‌های Backend Web3 توسط GAIMIN ارائه می‌شود و به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا روی بازی و استراتژی تجاری تمرکز کنند.

راه‌انداز بازی‌های GAIMIN نقش کلیدی در گسترش GAIMINecosystem ایفا می‌کند، که شامل یک بلاک چین لایه بلاک ۲ BNB است که به بازی‌ها و یک شبکه زیرساخت فیزیکی غیرمتمرکز (DePIN) – نسخه اینترنت اشیا (IoT) بلاک چین اختصاص دارد.

“طبق توییت GAIMIN در 21 فوریه 2024:
GaiminIo، movelabsxyz و BNBChain برای ایجاد سریع‌ترین بازی بلاک چین در جهان همکاری می‌کنند.
بر اساس زبان L2 Move BSC با 150k TPS، کمترین تأخیر، گیم پلی اختصاصی و ویژگی های DePIN و تماشای میلیون ها گیمر.

Gaimin DePIN این همانطور که نام دارد، هدف آن این است که گیمرها را به یک شرکت فعال در توسعه نرم افزار تبدیل کند و به کاربران رایانه شخصی اجازه دهد تا قدرت محاسباتی خود را «قرض» کنند. GPU – برای کارهای نرم افزاری مانند رندر سه بعدی یا پردازش هوش مصنوعی. به کاربران برای مشارکت در توکن‌های GMRX پاداش داده می‌شود و GAIMIN تا 90 درصد از هزینه‌های نیروی کار را به شرکت‌کنندگان برمی‌گرداند.

راه‌انداز بازی GAIMIN و همچنین اکوسیستم مبتنی بر بلاک چین، با بهره‌گیری از قدرت بلاک چین برای ایجاد محیطی فراگیرتر و سودمند برای گیمرها و توسعه‌دهندگان، یک جهش به جلو برای صنعت بازی است. ساده کردن انتقال به یک محیط مبتنی بر بلاک چین به این معنی است که افراد بیشتری در جای خود قرار می گیرند آن‌ها راه را برای جریان‌های درآمدی جدید برای توسعه‌دهندگان بازی و تجربه‌های منحصربه‌فرد برای بازیکنان پیدا کرده و هموار می‌کنند.

همانطور که رشد ادامه دارد راه‌حل‌های نوآورانه‌ای مانند لانچر بازی GAIMIN همچنان این مرز هیجان‌انگیز جدید را رهبری می‌کنند و آینده‌ای را نوید می‌دهند که در آن بازی‌ها در دسترس‌تر، مفیدتر و متصل‌تر باشند.

 
این مطلب توسط تیم تحریریه کوین اکسو گردآوری شده است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا