اخبار ارز دیجیتال

Grayscale می گوید ETF بیت کوین نقطه ای می تواند 30 تریلیون دلار به بازار بیاورد

مدیر عامل شرکت سامسون مو در 3 ژانویه پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین می تواند به 1 میلیون دلار برسد، در حالی که سرمایه گذار بیت کوین آنتونی پمپلیانو گفت که قیمت یک شبه دو برابر نخواهد شد.

در حالی که آماده‌سازی برای صندوق‌های قابل معامله در مبادلات بیت‌کوین (ETF) ادامه دارد، مدیران از سراسر جامعه ارزهای دیجیتال در مصاحبه‌ای با مدیر عامل CNBC Grayscale، مایکل سوننشاین، افکار خود را در مورد اینکه چگونه وسیله سرمایه‌گذاری جدید ارز دیجیتال می‌تواند بر بازارها تأثیر بگذارد به اشتراک گذاشتند. دوباره خوش بینی های زیادی در بازار بیت کوین وجود دارد و بسیاری از سرمایه گذاران بیت کوین را به کیف پول خود اضافه می کنند.

مدیرعامل همچنین گفت که مشتاقانه منتظر ظهور یک ETF بیت کوین است تا در معرض دید بیت کوین بخشی از جامعه سرمایه گذاری که هنوز فرصت سرمایه گذاری در بیت کوین را نداشته اند، قفل شود. او توضیح داد که در ایالات متحده صحبت می کند. امروز حدود 30 تریلیون دلار ثروت توصیه شده دارد، Grayscale یکی از رهبرانی است که برای تایید نقدی ETF بیت کوین فشار می آورد. کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) برای بحث در مورد جزئیات شاخص اعتماد بیت کوین خود که شرکت می خواهد آن را به آن تبدیل کند، تشکیل جلسه داد. ETF ها

علاوه بر سرمایه ای که وارد بیت کوین می شود، مدیر عامل شرکت سامسون مو، که در 3 ژانویه پیش بینی کرد که ETF ها می توانند قیمت بیت کوین را به 1 میلیون دلار برسانند، معتقد است که ETF ها می توانند به جنبه برندسازی و بازاریابی بیت کوین کمک کنند. X (توئیتر سابق) توضیح داد که چگونه رقابت بین مدیران دارایی برای بیشترین دارایی های تحت مدیریت (AUM) یک جنگ تبلیغاتی ایجاد می کند که به نفع بیت کوین است.

در 19 دسامبر، بنیانگذار MicroStrategy، مایکل سیلور گفت که ETF های بیت کوین مهمترین پیشرفت در وال استریت در 30 سال آینده خواهد بود. سایلر توضیح داد که ETF ها کاتالیزور تقاضا برای بیت کوین هستند، مدیرعامل معتقد است که در را برای تجارت انبوه بیت کوین باز می کند. سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی و نهادی برای قرار گرفتن در معرض بیت‌کوین قرار می‌گیرند، در حالی که برخی ممکن است پیش‌بینی کنند که قیمت بیت‌کوین افزایش می‌یابد، برخی دیگر معتقدند که قیمت یک شبه دو برابر نمی‌شود، حتی با تایید ETF.

آنتونی پومپلیانو، سرمایه‌گذار رمزارز معتقد است که ETF یک توسعه صعودی باورنکردنی است اما احتمالاً بازار بزرگی را به حرکت در نمی‌آورد، در حالی که الیور ولز، بیت‌کوین، خرید ETF بیت‌کوین را با خرید بیت‌کوین واقعی مقایسه می‌کند، به گفته ولز، خرید ETF بیت‌کوین نقطه‌ای مانند خرید بیت‌کوین کاغذی است. با کارمزد سالانه، در حالی که خرید بیت‌کوین واقعی هزینه‌ای است که یک بار در طول زندگی انجام می‌شود، مدافع بیت‌کوین می‌گوید که بیت‌کوین‌های واقعی فقط بیت‌کوین‌های واقعی را بدون هزینه نگهداری معامله می‌کنند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا