اخبار ارز دیجیتال

Marathon آماده می شود تا بیت کوین را نصف کند و دو سایت ماینینگ را به قیمت 179 میلیون دلار خریداری می کند

Digital Marathon به طور کامل دو سایت استخراج بیت کوین فعال را از Generate Capital خریداری می کند و به این شرکت اجازه می دهد هش خود را در دو سال دو برابر کند.

Marathon Digital همچنین 178.6 میلیون دلار برای دو مرکز داده ماینینگ پرداخت می کند زیرا به دنبال افزایش ظرفیت قبل از کاهش پاداش استخراج بیت کوین در سال 2024 است. Marathon در 19 دسامبر اعلام کرد که دو سایت استخراج عملیاتی بیت کوین را از Generate Capital خریداری خواهند کرد که در مجموع دارای کل هستند. ظرفیت 390 مگاوات، سبد استخراج بیت کوین ماراتون در حال حاضر شامل 584 مگاوات است که 97 درصد آن توسط مراکز داده شخص ثالث ارائه می شود.

پس از بسته شدن تراکنش در اوایل سال 2024، ماراتن 910 مگاوات ظرفیت استخراج خواهد داشت که 45 درصد آن متعلق به شرکت و اداره خواهد شد، Marathon به برون سپاری 55 درصد از ظرفیت استخراج خود از طریق قراردادهای میزبانی به کشورهای ثالث و مراکز ادامه خواهد داد. داده های جدید در تگزاس و نبراسکا در ایالات متحده واقع شده اند و فضای بیشتری دارند تا به ماراتون اجازه دهد تا عملیات استخراج بیت کوین خود را گسترش دهد، این شرکت قصد دارد در دو سال آینده هش عملیاتی خود را دو برابر کند و به 50 برساند. توضیح بده

خرید سایت‌های جدید به ماراتون اجازه می‌دهد تا حدود 390 مگاوات ظرفیت عملیاتی را در اختیار بگیرد که 82 مگاوات آن در حال حاضر خالی است و برای توسعه فوری در دسترس است، در حالی که دیگر مستاجران استخراج بیت‌کوین در حال حاضر 244 مگاوات را اشغال می‌کنند. در حالی که Marathon در حال حاضر 64 مگاوات ظرفیت در سایت ها را اشغال می کند، Marathon می گوید که این معامله هزینه استخراج یک بیت کوین را 30 درصد کاهش می دهد و نرم افزار استخراج خود را در سایت ها مستقر کرده است، زیرا مشتریان میزبان شروع به ترک این دو مرکز داده می کنند، Marathon به ادامه خواهد داد. نصب تجهیزات استخراج اضافی برای افزایش سرعت هش آنها.

Marathon در حال حاضر هفت حفار ExGash را سفارش داده است که اولین حفاری قرار است در ژانویه 2024 تحویل و نصب شود، بیانیه ای از رئیس و مدیر عامل Marathon، Fred Thiel اشاره کرد که این شرکت در سال گذشته به دنبال تنوع بخشیدن به سبد استخراج بیت کوین خود بوده است. دارایی ها، با خرید سایت های Granbury، تگزاس و کرنی، نبراسکا توسط Generate، ما این فرصت را داریم که هزینه های تولید بیت کوین خود را در این سایت ها کاهش دهیم، از فرصت های تامین انرژی استفاده کنیم و ظرفیت عملیاتی خود را گسترش دهیم.

خان گفت که سلمان خان، مدیر ارشد مالی ماراتون، افزود که این شرکت عمداً موقعیت نقدی و دارایی های بیت کوین خود را در ترازنامه خود افزایش داده و در عین حال بدهی ها را قبل از نصف شدن پاداش استخراج بیت کوین در سال 2024 کاهش داده است. این تراکنش بلافاصله سازمان ما را کاهش می دهد و هزینه های عملیاتی فعلی ما را 30 درصد در این سایت ها کاهش می دهد و فرصت های زیادی برای رشد فراهم می کند. Marathon Digital برای دو سایت استخراج بیت کوین متعلق به Generate Capital 178.6 میلیون دلار می پردازد، زیرا به نظر می رسد ظرفیت استخراج قبل از بیت کوین را افزایش دهد. پاداش استخراج در سال 2024 به نصف کاهش می یابد.

بر اساس نتایج این شرکت که در 8 نوامبر ارائه شد، شرکت Marathon Digital Holdings در سه ماهه سوم سال 2023 670 درصد افزایش درآمد نسبت به سال گذشته را گزارش کرد زیرا تولید بیت کوین را پنج برابر سال به سال افزایش داد و درآمد خالص آن 64.1 میلیون دلار بود. سه ماهه سوم و این شرکت تا حدودی نتایج مالی خود را بهبود بخشید و به افزایش 467 درصدی در تولید بیت کوین (BTC) از 6.7 بیت کوین استخراج شده در روز در سه ماهه سوم 2022 به 37.9 بیت کوین در روز در سه ماهه سوم در سال 2023 رسید.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا