اخبار ارز دیجیتال

MEXC خواستار آرامش در مورد حساب حذف شده مدیرعامل در میان مشکلات برداشت گزارش شده است

صرافی کریپتو تلاش کرده است تا ترس از حذف حساب X را که برخی معتقدند توسط مدیر عامل آن اداره می شود، کاهش دهد.

صرافی کریپتو MEXC مجبور شد به گمانه زنی ها مبنی بر اینکه یک حساب کاربری X به نام MEXC_CEO اخیراً حذف شده است، پایان دهد، که برخی نگران هستند که می تواند نشانه ای از مشکل در شرکت باشد. در 24 دسامبر، MEXC پستی نوشت مبنی بر اینکه گیج اخیراً به حذف ناگهانی حساب MEXC_CEO از توییتر پرداخته است، که برخی از کاربران معتقدند متعلق به مدیر عامل آن جان چن جو است.

پس از اینکه چندین معامله‌گر گزارش دادند که حساب‌هایشان از 16 دسامبر مسدود شده است و برخی از کاربران گزارش دادند که در برداشت ارزهای رمزپایه از صرافی مشکل دارند، این حذف حساب به نگرانی‌های فزاینده مبنی بر اینکه صرافی ارزهای دیجیتال با مشکل مواجه شده است، افزود. با این حال، MEXC گفت که در حالی که این حساب زمانی به عنوان یک حساب رسمی برای تبلیغ صرافی استفاده می شد، مدیر عامل اصلی شرکت در جولای 2022 آن را ترک کرد و از آن زمان شخص مرتبط با حساب دیگر هیچ ارتباط واقعی با MEXC Official ندارد.

صرافی گفت که MEXC اعتراف کرد که در زمان وقوع این حادثه اعلامیه خاصی نداده است، که منجر به سوء تفاهم و سردرگمی گسترده شد که این حساب به طور ناگهانی بدون اطلاع قبلی حذف شد. ما صمیمانه از هرگونه سردرگمی ناشی از این حادثه پوزش می‌خواهیم. این شرکت قصد دارد تمام تغییرات عمده پرسنلی را که شامل حساب‌های رسمی رسانه‌ها می‌شود، اعلام کند، در حالی که صرافی می‌گوید با موجی از اطلاعات نادرست و ادعاهای غیرمستند با هدف لکه‌دار کردن پلتفرم مبارزه کرده است.

در چند روز گذشته، چندین کاربر مشکلات و تاخیرهایی را در مورد برداشت X گزارش کرده‌اند که به نظر می‌رسد بسیاری از آنها شامل توکن‌های Kaspa (KAS) می‌شوند، اما MEXC اطمینان داده است که تبادل به‌خوبی انجام می‌شود. کند و همه سیستم ها عادی هستند، لطفا توسط شایعات یا افرادی با انگیزه های پنهان گمراه نشوید، ما به شدت با هر نوع افترا یا انتشار اطلاعات نادرست مخالفیم.

در پاسخ به این گونه ادعاهای بی اساس، ما حق اقدام قانونی را برای خود محفوظ می داریم.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا