اخبار ارز دیجیتال

Microstrategy اکنون 190000 بیت کوین دارد!

میزان میکرواستراتژی بیت کوین در ماه ژانویه (D) و پس از خرید 37.2 میلیون دلاری از این شرکت تاکنون به 190 هزار واحد بیت کوین رسیده است.

به گزارش کوین اکسو و به نقل از cryptopotato، شرکت نرم‌افزار میکرواستراتژی (MSTR) در ماه ژانویه دوباره دارایی بیت‌کوین خود را افزایش داد و مجموع دارایی‌های خود را دقیقاً به 190000 بیت کوین رساند.

مایکل سیلر، مدیرعامل این شرکت، روز سه شنبه این را گفت در ماه ژانویه، Microstrategy 850 بیت کوین دیگر را به قیمت 37.2 میلیون دلار خریداری کرد. این بیت کوین ها با قیمت متوسط ​​43764 دلار خریداری شده اند که کمی بالاتر از قیمت امروزی 43206 دلاری است.

بر اساس گزارش درآمد سه ماهه چهارم این شرکت، تمامی بیت کوین های MicroStrategy با قیمت متوسط ​​31224 دلار خریداری شده اند.

Microstrategy در گزارش خود نوشت:

ما از پایان سه ماهه سوم سال گذشته 31755 بیت کوین دیگر خریداری کردیم. این رقم نشان دهنده بزرگترین افزایش سه ماهه در دارایی بیت کوین ما در 3 سال گذشته و سیزدهمین سه ماهه متوالی است که در آن بیت کوین را به ترازنامه خود اضافه کرده ایم.

در مقایسه با سه ماهه چهارم سال 2022، درآمد سه ماهه چهارم این شرکت تقریباً 1.6 درصد کاهش یافت و سود ناخالص آن نیز از 105.8 میلیون دلار به 3.96 میلیون دلار افزایش یافت. MicroStrategy با 190000 بیت کوین خود، هنوز بیش از مجموع 9 ETF جدید بیت کوین را دارد. این ETF ها در مجموع 181 هزار بیت کوین دارند. Microstrategy تقریباً 1٪ از کل بیت کوین های در گردش را در اختیار دارد.

سهام MSTR از ماه گذشته قبل از راه اندازی ETF بیت کوین در ایالات متحده، تقریباً 16 درصد کاهش یافته است. سیلور ماه گذشته گفت که اکنون سهام شخصی خود از MSTR را می فروشد تا بیت کوین بیشتری به دست آورد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا