اخبار ارز دیجیتال

MicroStrategy قرار است 600 میلیون دلار از طریق اسکناس های قابل تبدیل برای خرید بیت کوین بیشتر جمع آوری کند

اسکناس های 600 میلیون دلاری قابل تبدیل در مارس 2030 سررسید خواهند شد مگر اینکه خریداری، بازخرید یا تبدیل به نقد یا سهام MicroStrategy شوند.

MicroStrategy، بزرگترین دارنده شرکتی بیت کوین (BTC)، قرار است 600 میلیون دلار به عنوان بخشی از اقدام برای خرید بیت کوین بیشتر جمع آوری کند، شرکت هوش تجاری در بیانیه ای در 4 مارس این خبر را تایید کرد و فاش کرد که این وجوه در The فرمت اوراق قرضه قابل تبدیل ارشد راه اندازی خواهد شد، اوراق قرضه قابل تبدیل ارشد، اوراق بدهی هستند که می توانند در تاریخ بعدی به سهام تبدیل شوند، آنها به سهام عادی بالاتر هستند به این معنا که دارندگان در صورت ورشکستگی یا انحلال اولویت دارند.

MicroStrategy گفت که قصد دارد از درآمد خالص حاصل از فروش اسکناس ها برای خرید بیت کوین های اضافی برای اهداف عمومی شرکت استفاده کند و همچنین انتظار دارد به خریداران اولیه اسکناس ها حق خرید تا سقف 90 میلیون دلار اضافی را به عنوان مبلغ اصلی بدهد. در 15 مارس 2030 سررسید می‌شود، مگر اینکه قبلاً مطابق با شرایط آنها خریداری، بازخرید یا تبدیل شده باشد، و اسکناس‌ها به پول نقد، سهام عادی MicroStrategy کلاس A یا ترکیبی از وجه نقد و سهام سهام عادی MicroStrategy قابل تبدیل خواهند بود.

در همین حال، سهام MicroStrategy در ماه مارس بیش از 2 درصد افزایش یافت و به 1,359 دلار رسید، در حالی که براساس CoinGecko، بیت کوین در حال حاضر با 8.1 درصد افزایش به 67,480 دلار در 24 ساعت گذشته رسیده است. 172 درصد در ماه

مایکل سیلر، موسس و مدیر عامل این شرکت، مغز متفکر پشت استراتژی سرمایه گذاری بیت کوین MicroStategy است. طبق گزارش BitcoinTreasuries، این شرکت در حال حاضر 193000 بیت کوین به ارزش 13 میلیارد دلار با قیمت های فعلی با میانگین قیمت خرید 31550 دلار در اختیار دارد. MicroStrategy نزدیک به 7 میلیارد دلار سرمایه گذاری کرده است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا