اخبار ارز دیجیتال

MicroStrategy Nair با خرید 37 میلیون دلار بیت کوین، دارایی های خود را به 190000 بیت کوین می رساند.

MicroStrategy در ماه ژانویه 850 بیت کوین دیگر به دست آورد و مجموع دارایی بیت کوین خود را به 8.1 میلیارد دلار رساند.

اندرو کانگ، مدیر مالی شرکت نرم افزاری در این سه ماهه برای تجارت گفت: MicroStrategy، بزرگترین دارنده عمومی بیت کوین، گفت که در ماه ژانویه 850 بیت کوین اضافی به دست آورد و مجموع دارایی های خود را به 190000 بیت کوین به ارزش 8.1 میلیارد دلار رساند. چهارمین سال 2023 اعلام کرد که در سال 2023 56650 بیت کوین را با قیمت متوسط ​​33580 دلار خریداری کرده است. طبق این بیانیه، در مجموع، MicroStrategy درآمد خالص 89.1 میلیون دلاری را گزارش کرده است، در مقایسه با ضرر 249.7 میلیون دلاری در سال 2022. میلیون برای مدت مشابه

مایکل سیلر، مدیر عامل MicroStrategy گفت که عملکرد آن در سال 2023 می تواند به دلیل شناخت سرمایه گذاران از موضوع گسترده تر تحول دارایی های دیجیتال باشد، با سال 2024 که تولد بیت کوین به عنوان یک طبقه دارایی درجه سازمانی است، در واقع، این اولین طبقه دارایی جدید در مدرن است. سیلر اضافه کرد که 15 سال آینده یک دوره منظم و سازمانی با رشد بالا برای بیت کوین خواهد بود که با 15 سال گذشته بسیار متفاوت است. در دسامبر 2020، MicroStrategy همچنین به اولین شرکت سهامی عام تبدیل شد که بیت کوین را برای توزیع سرمایه خریداری کرد، قیمت سهام شرکت از آن زمان بیش از 300 درصد افزایش یافته است، در حالی که سهام های فناوری مانند مایکروسافت و گوگل حدود 95 درصد افزایش یافته اند.

سیلر اضافه کرد که معرفی وجوه قابل معامله در بورس یک لحظه کاتالیزوری بود و بیت کوین را از یک وسیله مبادله به یک ذخیره ارزش تبدیل کرد، که به گفته او انتقادات گذشته از دارایی را به دلیل عملکرد ضعیف جبران کرد زیرا ارز ضعیف می شود، ما به چیز بیشتری نیاز نداریم. سیلر گفت که برای مقابله با انتقادات ارزی. صرفاً به‌عنوان یک ذخیره‌کننده ارزش، دلیلی وجود ندارد که چرا بیت‌کوین نمی‌تواند 100 برابر بهتر از جایی که در حال حاضر است به عملکرد خود ادامه دهد، در حالی که کارشناسان بازار ارزهای دیجیتال نگرانی‌های مشترکی را در مورد اینکه ارائه‌دهندگان محصولات معامله‌شده در مبادلات بیت‌کوین مانند BlackRock و Fidelity دارند به اشتراک می‌گذارند. به نظر نمی رسید که سیلور نسبت به سهم بازار MicroStrategy نگران تجاوز شرکت های مالی سنتی باشد.

سیلور گفت که MicroStrategy به ساخت نرم‌افزار و کار در کنار توسعه‌دهندگان بیت‌کوین در شبکه‌های لایه ۲ مبتنی بر بیت‌کوین، همراه با سایر شرکت‌کنندگان در اکوسیستم ادامه می‌دهد تا درآمد شرکت را در سال‌های آینده افزایش دهد و گفت MicroStrategy به خرید بیت‌کوین ادامه خواهد داد. ادامه خواهد داشت، تماس دریافتی را قطع کنید.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا