اخبار ارز دیجیتال

NFT های بیت کوین به فروش هفتگی بازگشتند و اتریوم را پشت سر گذاشتند

بیت کوین NFT بیشترین حجم روزانه آخر هفته را تا کنون ثبت کرده و حتی اتریوم را در هفته شکسته است.

فروش توکن‌های غیرقابل تعویض بیت‌کوین (NFT) در هفت روز گذشته به دنبال افزایش مجموعه‌های NFT مبتنی بر اتریوم، که عمدتاً توسط مجموعه NodeMonkes هدایت می‌شود، از اتریوم پیشی گرفت و فروش بیت‌کوین NFT با افزایش 80 درصدی در هفته به 168.5 میلیون دلار رسید. بر اساس داده‌های CryptoSlam، از پنج مجموعه پرفروش NFT در هفته، بر اساس بیت‌کوین اورجینال بود و اتریوم تنها 162 میلیون دلار فروخت.

اتریوم در ژانویه 2023 راه‌اندازی شد و ابزارهایی برای ایجاد دارایی‌های NFT-مانند ارائه کرد و به کاربران اجازه می‌داد فایل‌هایی مانند تصویر در ساتوشی، کوچک‌ترین واحد بیت‌کوین، ترتیب‌های طبقه‌بندی‌نشده (که بخشی از هیچ مجموعه‌ای نیستند) با بیش از ۴۳ میلیون دلار وارد کنند. از نظر ارزش در بیش از 47000 تراکنش که بیشترین فروش را نشان می دهد، در رتبه دوم گروه مبتنی بر بیت کوین NodeMonkes با بیش از 41 میلیون دلار فروش قرار دارد که نزدیک به هفته قبل است با رشد 170 درصدی، گروه Odinal Collection Knots چهارمین را به خود اختصاص داده است. در این هفته با فروش بیش از 10 میلیون دلار به فروش رسید.

NodeMonkes مجموعه ای از 10000 تصویر پروفایل منحصر به فرد پیکسل (PFP) است که در ماه دسامبر منتشر شد و ادعا می کند که اولین مجموعه از 10000 اوربیتال بیت کوین است، 10000 مجموعه دیگر از اوربیتال ها قبل از آن منتشر شده بود، اما تیم در فوریه 2023، فقط یک مورد. یک ماه پس از راه اندازی Orbitals، NodeMonkes مجموعه خود را بر روی بلاک چین ساخت، کاربر NFTstats X در 2 مارس اعلام کرد که ارزش بازار NodeMonkes به بیش از 500 میلیون دلار رسیده است و آن را به سومین مجموعه بزرگ NFT به سبک PFP در بین تمام بلاک چین ها تبدیل می کند و این دقیقاً نیست. چرا این مجموعه اخیرا بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

در پستی در 22 فوریه، بنیانگذار NFT، کوین وو، نوشت که NodeMonkes دارای شجره نامه قابل توجهی است، زیرا اولین پورتفولیوی NFT به سبک PFP در اولین زنجیره است، که به آن روایت رقابتی بزرگی می دهد که سرمایه گذاران سوداگران اکنون می توانند آن را خریداری کنند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا