اخبار ارز دیجیتال

NFT ها پس از تایید ETF بیت کوین بازمی گردند

بیل چیان از Cypher Capital گفت که درک رو به رشد بیت کوین می تواند کنجکاوی و اشتهای سرمایه گذاران را برای NFT افزایش دهد.

از آنجایی که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) اولین صندوق های قابل معامله در مبادلات بیت کوین (ETF) را در ایالات متحده تایید کرد، کارشناسان Web3 می گویند این تاییدیه ها می تواند از اکوسیستم توکن های غیرقابل جایگزین پشتیبانی کند. (NFT)، بیل کین، رئیس شرکت سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال Cypher Capital، گفت که دارایی های جایگزین مانند NFT ها به طور غیرمستقیم از تایید ETF های بیت کوین در ایالات متحده سود خواهند برد. Keen معتقد است که تایید ETF نیز نقش کلیدی در پذیرش بیت کوین توسط Plays a ایفا می کند. نقشی در جریان اصلی مالی دارد و احتمالاً NFTها را نیز تحت تأثیر قرار می دهد.

کیان توضیح داد که درک و پذیرش رو به رشد بیت کوین به احتمال زیاد باعث گسترش و افزایش کنجکاوی و اشتهای سرمایه گذاران برای NFT ها می شود و افزود که گسترش دانش و راحتی با دارایی های دیجیتال می تواند منجر به پذیرش گسترده NFT ها به عنوان یک سرمایه گذاری بادوام شود. علاوه بر بیت کوین، اسکار فرانکلین تان، مدیر مالی شرکت توسعه اطلس، یکی از شرکت کنندگان اصلی پلتفرم NFT Enjin، معتقد است که تصویب ETF بیت کوین معنای NFT را تقویت می کند، مدیرعامل به پروتکل Ordinals اشاره کرد که در سال 30 روزها در گذشته بیش از 800 میلیون دلار با این استدلال که بیت کوین NFT دارد فروخته می شد.

مدیرعامل همچنین به کوین تلگراف گفت که تأییدیه های ETF اعتباری حیاتی است، که نشان می دهد بزرگترین دارایی دیجیتال قبلاً توسط SEC برای خرده فروشی تأیید شده است، او گفت که هیچ کس نباید چیزی را توضیح دهد، آنها فقط می توانند ETF را نشان دهند که با نام های بزرگ BlackRock تکمیل شده است. فیدلیتی و کوین‌بیس، او همچنین گفت که پس از ETF‌های بیت‌کوین، ETF‌های اتریوم می‌توانند در ردیف بعدی قرار گیرند و باعث علاقه‌مندی مجدد به NFT‌های مبتنی بر اتریوم شود. او اضافه کرد که این امر توجه را به NFT های اصلی اتریوم، مانند Bored Ape Yacht Club و CryptoPunks، جلب می کند که داستان ها و جوامع معتبرتری نسبت به NFT های بیت کوین هستند.

سرگئی شلاگ، مدیر محصول پلتفرم اجتماعی Web3 Nicegram، ادغام ساختارهای مالی سنتی مانند ETF ها با ارزهای دیجیتال را سیگنال مثبتی برای بازار NFT توصیف کرد، مدیرعامل معتقد است که این می تواند اعتماد را بهبود بخشد و مشارکت نهادی را در فضای NFT افزایش دهد. مدیر عامل بر این باور است که مقررات پیرامون دارایی‌های دیجیتال به سرعت در حال تغییر هستند و این به NFT کمک می‌کند تا فراتر از تبلیغات اولیه و موارد استفاده تاثیرگذار مانند خرید بلیط، مالکیت هنری کسری و مدیریت هویت فراتر رود. Upland گفت ETF ها ریسک و پیچیدگی درک شده ورود به بازار ارزهای دیجیتال را کاهش می دهند و گسترش فعالیت های خرید در فضای NFT را آسان تر می کنند. مدیر اجرایی گفت: افزایش نقدینگی بازار، کاهش های مورد انتظار در نوسان قیمت، زیرساخت های بهتر و وضوح بیشتر نظارتی رشد خواهد کرد و افزود که این تاییدیه ها آگاهی را افزایش می دهد و تایید می کند که صنعت کریپتو اینجاست و آینده ای در ایالات متحده وجود دارد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا