اخبار وب 3

Oasys از یک پلت فرم ترکیبی AltLayer برای ساده سازی استقرار Metaverse استفاده می کند

مدیر کوین تلگراف به کوین تلگراف گفت که این حرکت به توسعه دهندگان بازی های کوچکتر اجازه می دهد تا به راحتی بازی های خود را در شبکه مستقر کنند.
Oasys که یک بلاک چین مبتنی بر بازی است، با پلتفرم تجمع دانش صفر AltLayer همکاری کرده است تا استقرار متاورس ها را در اکوسیستم Oasys ساده کند.
Oasys روز سه‌شنبه اعلام کرد که با این ویژگی همکاری دارد این باعث می شود که تجربه آسان تری برای سازندگانی که آن را می خواهند تجربه کنند و پیشنهاد راه اندازی متاورس ها در شبکه Oasys.
در فوریه 2022، Oasys شبکه خود را راه اندازی خواهد کرد تا پذیرش گسترده بازی های بلاک چین را افزایش دهد. (P2E) راه اندازی شد. این شبکه “تجربه گاز با هزینه صفر” و قابلیت حمل دارایی های خود را بین پروژه های ساخته شده بر روی آن نشان می دهد. تیم موسس بلاک چین شامل بازیکنان اصلی در بازی های رمزنگاری و بازی های رمزنگاری شده است.

در بیانیه ای، دایکی موریاما، مدیر عامل Oasys به کوین تلگراف گفت که این حرکت به توسعه دهندگان بازی های کوچکتر که می خواهند بازی های خود را راحت تر روی بلاک چین اجرا کنند، پاسخ می دهد. موریاما گفت:

در حالی که شرکت های بزرگ دوست دارند یا برخی از توسعه‌دهندگان بازی‌های کوچکتر ترجیح می‌دهند که Metaverse کاملاً سفارشی خود را بر روی Oasys L2 بسازند و بازی‌های خود را بر روی آن اجرا کنند.

او همچنین خاطرنشان کرد که با توجه به تعداد روزافزون توسعه دهندگان کوچک و متوسط، این تیم معتقد است که فراهم کردن بستری که در آن ایجاد “Verse” در لایه دوم معماری دو لایه Oasys آسان باشد، مهم است.
وقتی از موریاما پرسیده شد که در سال 2024 چه روندهایی را در بازی های بلاک چین انتظار داریم، تحولات کلیدی در این فضا را تشریح کرد. محیط بازی بلاک چین “قطعاً تکامل یافته است” و او این صنعت را “ضخیم تر” از سال گذشته می بیند.
او گفت که ظهور مشاغل بازاریابی مبتنی بر بلاک چین و شرکت‌هایی از صنایع مختلف که وارد Web3 می‌شوند نیز یک مورد صعودی برای این حوزه است. بود.

منبع:

 
این مطلب توسط تیم تحریریه کوین اکسو گردآوری شده است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا