اخبار ارز دیجیتال

Pentra Capital: بازار گاوی فعلی با بازار گاوی 2021 متفاوت است

کارشناس Pantera Capital یک شرکت سرمایه گذاری آمریکایی فعال در بازار ارزهای دیجیتال معتقد است که بازار فعلی ارز دیجیتال با بازار سه سال پیش متفاوت است.

به گزارش کوین اکسو و به نقل از DailyHodl، مدیر پورتفولیوی Pantera Capital Liquidity Strategies، Cosmo Jiang و مدیر محتوا، Eric Lowe، در یک پست وبلاگ جدید گفتند که روند صعودی در سال 2021 تا حدی ناشی از “هیجان های تبلیغاتی سوداگرانه” بوده است.

وی ادامه داد که این رالی تفاوت قابل توجهی با بازار گاوی قبلی دارد. اوج سال 2021 شاهد افت شدیدی در توکن های برتر بود. 14 ارز رمزپایه از 20 سکه برتر که در اوج رونق عرضه اولیه سکه (ICO) در سال 2017 به این موقعیت رسیدند، بلافاصله پس از پایان روند صعودی در سال 2021، 20 توکن برتر را ترک کردند. سیزده مورد از این توکن های سقوط کرده در حال حاضر موقعیت متوسطی را اشغال می کنند. 123 از نظر ارزش بازار. در واقع، در حال حاضر تنها Tron در بین 100 ارز دیجیتال برتر قرار دارد. در حال حاضر، این 14 پروژه با ارزهای رمزنگاری شده جایگزین شده اند که در سال 2017 وجود نداشتند.

به گفته این کارشناس، ارزهای رمزپایه برتر در دوره صعودی امسال دارای ثباتی هستند که این روند صعودی را از سال 2021 متمایز می کند.

در این دوره، شش ارز دیجیتال برتر بازار که 83 درصد از ارزش بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل می‌دهند، همگی با شش ارز دیجیتال برتر دوره قبل یکسان هستند. جالبتر اینکه 14 توکن اول بولران 2021 در بین 20 توکن برتر باقی ماندند.

به گفته کارشناس Pantera Capital، این تنها بیت کوینی است که جایگاه خود را در تمام فراز و نشیب های بازار کریپتو به شدت حفظ کرده است.

او می افزاید که در دوازده سالی که از راه اندازی لایت کوین می گذرد، تنها چهار توکن جایگاه دوم را به خود اختصاص داده اند: لایت کوین، ریپل، اتریوم و بیت کوین کش. البته بیت کوین کش تنها یک روز در این موقعیت بود! برخلاف این ارزهای دیجیتال، بیت کوین همیشه جایگاه اول را حفظ کرده است.

منبع

dailyhodl.com

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا