اخبار ارز دیجیتال

Robinhood سرویس تجارت رمزنگاری را در اروپا راه اندازی کرد

همه مشتریان واجد شرایط در منطقه اتحادیه اروپا به خدمات تجارت رمزنگاری به رمزارز Robinhood دسترسی دارند که بیش از 25 ارز دیجیتال برای تجارت در دسترس است.

شرکت بازرگانی و کارگزاری Robinhood راه‌اندازی سرویس رمزنگاری خود را برای همه مشتریان واجد شرایط اتحادیه اروپا در 7 دسامبر اعلام کرد. این پلتفرم به معامله گران امکان خرید و فروش بیش از 25 ارز دیجیتال را می دهد. ورود Robinhood به بازار ارزهای دیجیتال اروپا تنها یک هفته پس از راه اندازی این شرکت برنامه معاملاتی سهام خود در بریتانیا صورت می گیرد، کوین تلگراف با اولیور مک اینتاش، مدیر ارشد ارتباطات محصول، برای اطلاع از تمرکز و برنامه های توسعه ارز دیجیتال در اروپا آشنا شد. توسعه بین المللی ما است و رابینهود از رویکرد اتحادیه اروپا در ایجاد اولین رژیم جامع جهان برای دارایی های رمزنگاری شده از طریق مقررات بازار دارایی های رمزنگاری شده (MiCA) استقبال می کند.

مک‌اینتاش در پاسخ به سوالی درباره برنامه‌های آتی برای گسترش به اتحادیه اروپا، گفت که ماموریت رابین‌هود دموکراتیک کردن امور مالی برای همه است و راه‌اندازی یک محصول رمزنگاری نگهدارنده برای مشتریان اتحادیه اروپا یک گام مهم رو به جلو در این سفر است و ما در حال حاضر در راه هستیم. Robinhood استارتاپ کریپتو بر روی مشتریان اتحادیه اروپا متمرکز است، ما در حال حاضر چیز دیگری برای اشتراک گذاری نداریم، برنامه جدید کریپتو کارمزد معاملاتی صفر را دریافت می کند و مشتریان نیز درصدی از حجم معاملات خود را به بیت کوین (BTC) هر ماه دریافت می کنند. )، پلت فرم جدید همچنین شفافیت را در اولویت قرار می دهد و به مشتریان امکان می دهد اسپردها، از جمله تخفیف دریافت شده توسط شرکت از سفارشات فروش و تجارت را در برنامه مشاهده کنند.

مک‌اینتاش به کوین‌تلگراف گفت که پلتفرم رمزنگاری Robinhood با مکان‌های معاملاتی کریپتو روابطی دارد که به آن‌ها امکان می‌دهد قیمت‌های رقابتی را دریافت کنند، زیرا تخفیف‌های حجم متغیری را از آن مکان‌های معاملاتی دریافت می‌کنند که اولین شرکت تجارت کریپتو در برنامه‌هایش است. ماه گذشته فاش کرد که در ماه نوامبر در بازار اروپا راه اندازی می شود، آخرین عرضه در اروپا نیز شش ماه پس از آن صورت می گیرد که این شرکت به دلیل افزایش فشار نظارتی و تعقیب شرکت های رمزنگاری، پشتیبانی از خدمات معاملات ارز دیجیتال در ایالات متحده را متوقف کرد. در ماه ژوئن

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا