اخبار ارز دیجیتال

SEC فیلیپین شمارش معکوس برای تحریم Binance را آغاز می کند

رئیس SEC فیلیپین تصریح کرد که بایننس و سایر صرافی‌های ثبت‌نشده صادر شده با این توصیه، سه ماه فرصت دارند تا از ورود به کشور منع شوند.

کلوین لی، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار فیلیپین، در 13 دسامبر به هیئتی توضیح داد که طبق گزارشی از خبرنامه محلی BitPinas، ممنوعیت بایننس سه ماه پس از صدور مشاوره اجرایی خواهد شد. به صرافی ارز دیجیتال برای فعالیت بدون مجوز در 28 نوامبر، سردرگمی زیادی در اینترنت در مورد این ممنوعیت وجود دارد.

از او توضیح خواسته شد و قرار بود این ممنوعیت سه ماهه از تاریخ صدور باشد که به گفته خودش در 8 آبان ماه صادر شده است. بسته به میزان بازخورد ممکنه تمدیدش کنیم ولی فعلا باید به این سه تا پایبند باشیم..خوشبخت باشیم گفت توصیه اولیه یک ماهه حتی یک هفته دوره انتقال بود ولی تصمیم گرفت بیشتر داشته باشه زمان به دلیل تعطیلات کریسمس، او گفت، به طوری که باعث ناراحتی سرمایه گذاران فیلیپینی در آن زمان.

علاوه بر بایننس، لی گفت OctaFX و MiTrade، دو صرافی دیگر که اخیراً توصیه هایی را برای عملیات ثبت نشده صادر کرده اند، نیز طی سه ماه با ممنوعیت مواجه خواهند شد. SEC محلی گفت که فهرست قابل توجهی از صرافی های ثبت نشده دارد. با این حال، آنها به تدریج در حال ظهور هستند و همچنین در حال تلاش برای یک رویکرد انتظار و دیدن هستند تا ببینند آیا صرافی ها پس از مشاهده اقدامات انجام شده علیه بایننس ثبت می شوند یا خیر.

این گزارش بیان می‌کند که لی به دلیل ممنوعیت بایننس به دلیل ارزان‌تر بودن آن نسبت به سایر صرافی‌های فهرست شده مورد انتقاد قرار گرفت، او گفت که البته ارزان‌تر هستند زیرا آنها هرگز زحمت ثبت نام در فیلیپین را به خود نداده‌اند و سخت کار می‌کنند. بر خلاف نهادهای ثبت شده، البته هزینه های انطباق وجود دارد.

او به سرمایه‌گذاران محلی هشدار داد که در نهادهای ثبت‌شده سرمایه‌گذاری کنند و گفت در حال حاضر 17 ارائه‌دهنده خدمات دارایی مجازی (VASP) در کشور ثبت شده‌اند که خدمات تبدیل فیات به ارزهای دیجیتال را ارائه می‌دهند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا