اخبار ارز دیجیتال

SEC مهلتی را برای بروزرسانی نقدی ETF بیت کوین در 29 دسامبر تعیین می کند

صادرکنندگانی که ضرب الاجل 29 دسامبر را رعایت نمی کنند، بخشی از موج اول تاییدیه های احتمالی ETF بیت کوین در اوایل ژانویه نخواهند بود.

رویترز با استناد به پرونده های عمومی گزارش داد که متقاضیان صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) فقط چند روز فرصت دارند تا پرونده های خود را نهایی کنند تا به ضرب الاجل تعیین شده توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) برسند. برای بیت کوین ETF متقاضیان باید اصلاحات نهایی S1 را تا 29 دسامبر ارسال کنند، دو نفر از افراد آشنا به بحث گفتند.

بر اساس این گزارش، مقامات SEC در 21 دسامبر با نمایندگان حداقل هفت شرکت که امیدوارند ETF بیت کوین را در اوایل سال 2024 راه اندازی کنند، ملاقات کردند و برخی از شرکت کنندگان در این نشست نمایندگانی از BlackRock، Grayscale Investments، ARK Investments و 21، در این نشست بودند. همچنین نمایندگان صرافی هایی که احتمالاً محصولات جدید را فهرست می کنند، از جمله بورس اوراق بهادار نزدک و گزینه های هیئت مدیره شیکاگو، و همچنین وکلا و ناشران حضور داشتند.

طبق گزارش‌ها، تنظیم‌کننده‌ها به شرکت‌کنندگان در جلسه گفته‌اند که هر صادرکننده‌ای که ضرب‌الاجل 29 دسامبر را رعایت نکند، بخشی از موج اول تاییدیه‌های احتمالی ETF بیت‌کوین در اوایل ژانویه نخواهد بود، النور تارت، خبرنگار فاکس بیزینس، یکی از اولین کسانی بود که نظر داد و متعاقباً ضرب‌الاجل را تایید کرد. روزنامه‌نگار در X نوشت: برای اصلاح همه S 1 تا 29 دسامبر، الاجال گزارش داد. SEC به صادرکنندگان گفت که درخواست‌هایی که به طور کامل تکمیل و تا جمعه ارسال شده‌اند در موج اول بررسی خواهند شد. او همچنین تاکید کرد که موارد ذکر شده در رد خواهد شد.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، چندین ETF بیت کوین به سرعت پرونده های S1 خود را با مدل بازخرید نقدی به روز کرده اند، و جایگزین بازخریدهای غیرنقدی که نیاز به پرداخت های غیر نقدی مانند بیت کوین دارند، علاوه بر اینکه فقط به پول نقد نیاز دارند، SEC همچنین به صادرکنندگان بیت کوین نیز نیاز دارد. به گفته اریک بالچوناس، تحلیلگر ETF بلومبرگ، ETF ها نام شرکت کنندگان مجاز (APs) را در پرونده های خود فهرست می کنند.

بالچوناس در 22 دسامبر گفت که این مرحله آخر آسان نیست و می تواند مانع از شروع برخی از دروازه ها شود. هیچ یک از ارسال‌های بیت‌کوین ETF قرارداد AP نداشت، در حالی که هفت شرکت مدل بازخرید را به طور کامل به پول نقد تغییر دادند. اگرچه چندین شرکت با به‌روزرسانی‌های لحظه آخری پرونده‌های بیت‌کوین ETF خود پیش رفته‌اند، تحلیلگران بلومبرگ هنوز مطمئن هستند که SEC اولین ETF بیت‌کوین را تا 10 ژانویه تایید خواهد کرد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا