اخبار ارز دیجیتال

SEC چندین ETF اتریوم را به تاخیر می اندازد، تصمیم نهایی را به ماه می منتقل می کند

SEC تصمیم خود را برای فهرست کردن ETF اتریوم به تعویق انداخته است و تاریخ نهایی برای تایید احتمالی در پایان ماه مه پیش بینی می شود.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) تصمیم گیری در مورد چندین اتر را در چندین پرونده نظارتی به تاخیر انداخته است. در 18 دسامبر، آژانس تصمیم خود را در مورد ETF Hashdex Nasdaq Ethereum و Grayscale Ethereum Futures ETF به تعویق انداخت، هدف Hashdex ETF Ether دارای قراردادهای نقطه ای اتریوم و قراردادهای آتی است، در حالی که ETF Ethereum Futures Grayscale یک SEC برای اسب تروجان در نظر گرفته می شود. به Grayscale اجازه داد تا Ethereum Trust خود را به یک Ethereum ETF نقطه ای تبدیل کند.

در پرونده‌ها، آژانس گفت که اقداماتی را انجام می‌دهد که شامل جمع‌آوری اطلاعات عمومی بیشتر در مورد اینکه آیا ETF باید در فهرست قرار گیرد یا خیر. 21 سهام عرضه شد، با تأخیر، و به گفته جیمز سیفرت، تحلیلگر ETF بلومبرگ، انتظار می‌رفت که تاخیرها قبل از 25 روز آینده برسد. ماه دسامبر

وی افزود: آخرین مهلت تنظیم مقررات برای تصمیم گیری در مورد ETF تا پایان اردیبهشت ماه خواهد بود. در حالی که SEC در گذشته ETF های آتی اتریوم را تایید کرده است، آژانس هنوز یک محصول نقطه ای یا ترکیبی را تایید نکرده است، در حالی که بیشتر بازار بر روی این موضوع متمرکز است که آیا SEC بیت کوین 13 امتیازی را تایید خواهد کرد یا خیر.

هر دو تحلیلگر شانس تایید فوری ETF بیت کوین را 90 درصد ارزیابی کردند، بازارها با خوش بینی از دسترسی نهادی به بیت کوین حمایت شدند، قیمت بیت کوین بیش از 44 درصد در شش ماه گذشته افزایش یافت، قیمت اتر نیز در همین مدت افزایش یافت. بر اساس داده های TradingView، این دوره 16.8 درصد افزایش یافته است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا