اخبار ارز دیجیتال

Shiba Inu اعلام کرده است که قصد دارد دامنه shib را برای دارندگان SHIB راه اندازی کند

اگرچه crypto و eth در ابتدا در سیستم نام دامنه اینترنتی کار نمی کنند، Shiba Inu قصد دارد دامنه shib را راه اندازی کند.

D3 به طور خاص بر دامنه های نسل بعدی تمرکز می کند که قابلیت همکاری بین Web2 و Web3 را امکان پذیر می کند، طبق وب سایت D3، نام های فعلی Web3 مانند crypto و eth به طور بومی با ابزارهای اینترنتی رایج مانند مرورگرهای وب و ایمیل کار نمی کنند زیرا روی آنها کار نمی کنند. DNS.

از سوی دیگر، دامنه‌های Web2 مانند com و net با DNS کار می‌کنند، اما نه به صورت بومی با ابزارهای Web3 مانند کیف پول و راه‌حل‌های هویت دیجیتال، دارندگان memecoin Shiba Inu می‌توانند آدرس‌های ایمیل را با پسوند shib ایجاد کنند. D3 می‌گوید که با برنامه‌های ایمیل معمولی سازگار خواهد بود، D3 باید به شرکت اینترنتی برای نام‌ها و شماره‌های اختصاص داده شده یا ICANN که یک سازمان غیرانتفاعی مستقر در ایالات متحده است که سیاست‌هایی را برای شناسه‌های اینترنتی ایجاد و اجرا می‌کند، درخواست دهد.

شرکت نام دامنه همچنین قصد دارد توکن‌های نام را به کاربران SHIB معرفی کند که به کاربران امکان می‌دهد بدون نیاز به آدرس‌های کیف پول طولانی و الفبایی دارایی‌های دیجیتالی را به بلاک چین‌های مختلف ارسال کنند. زمانی که D3 این اطلاعیه را به اشتراک گذاشت، کمتر از 1% کاهش یافت. طبق داده های CoinGecko. در اخبار دیگر، بلاک چین جدید Shiba Inu Layer 2 شبکه Shibarium در ماه سپتامبر به 1 میلیون کاربر رسید. بلاک چین هنوز در حالت خصوصی است، اما Team شیبا اینو قصد دارد در ماه های آینده آن را عمومی کند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا