اخبار وب 3

Solana Explorer سوخت توسعه Web3 را دریافت می کند

فقط 3 روز تا سال 2024 باقی مانده است و به روز رسانی های رمزنگاری هنوز در دسترس است! در حال حاضر Etherscan، یک پلت فرم محبوب برای با دستیابی به سولانا، رهبر کاوشگر بلوک، افق های خود را گسترش داده است.
اکنون اکوسیستم کامل Solscan که شامل کاوشگر زنجیره ای هوشمند BNB نیز می تواند وارد شود. هدف از این حرکت استراتژیک محدود کردن رشد سریع سولانا برای اطمینان از حرکت پایدار آن با حمایت تیم متخصص Etrascan است.

از سال 2015، Etherscan یک بازیگر کلیدی در توسعه اتریوم بوده است. این به یک پلتفرم همه کاره تبدیل شده است که ابزارهایی را برای شبکه های آزمایشی مختلف اتریوم و ارتقاء شبکه اصلی ارائه می دهد. برای بخش رو به رشد مالی غیرمتمرکز (DeFi)، Etherscan برنامه های API قابل تنظیم، از دسترسی رایگان تا سطح پیشرفته را با قیمت 899 دلار در ماه ارائه می دهد.

Etherscan در حال حاضر به طور یکپارچه با موسسات رمزنگاری معروف مانند MetaMask، Binance، Coinbase، Coingecko و غیره کار می کند. این خرید نشان‌دهنده گام مهمی برای Etherscan و Solscan است و راه را برای تلاش‌های ترکیبی برای ترویج پذیرش گسترده‌تر هموار می‌کند.

اگرچه این خرید مستقیماً بر قیمت ارزهای دیجیتال تأثیر نمی گذارد، اما برای اکوسیستم سولانا خوب است. با توجه به ارزش کل قفل شده سولانا (TVL) نزدیک به 1.47 میلیارد دلار و ارزش بازار استیبل کوین بیش از 1.8 میلیارد دلار، مشارکت با Etherscan برای ارتقای بیشتر موقعیت آن آماده است. همانطور که در اعلامیه رسمی گفته شد، کاربران می توانند انتظار یک رویکرد مشترک با هدف بهبود قابلیت های Etherscan و Solscan را داشته باشند.

 
این مطلب توسط تیم تحریریه کوین اکسو گردآوری شده است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا