اخبار ارز دیجیتال

Starknet Token (STRK) Airdrop در حال آمدن است. چه کسی واجد شرایط است؟

در اطلاعیه امروز، بنیاد StarkNet توزیع airdrop توکن بومی خود را با نماد STRK به 1.3 میلیون کاربر واجد شرایط اعلام کرد.

به گزارش کوین اکسو و به نقل از دی بلاک، شبکه Starknet که راه حل لایه دوم اتریوم محسوب می شود، پس از مدت ها فعالیت، روش توزیع توکن خود را اعلام کرده است. ایردراپ StarkNet Token (STRK) از 20 فوریه (1 مارس) آغاز می شود و کاربران واجد شرایط 4 ماه فرصت دارند تا توکن های خود را دریافت کنند.

در اطلاعیه بنیاد Starknet آمده است که مجموع عرضه توکن های STRK ده میلیارد خواهد بود که 7 درصد آن برای حدود 1.3 میلیون کاربر عرضه می شود که معادل 700 میلیون توکن است. این مبلغ بخشی از 1.8 میلیارد توکن توزیع شده در جامعه این شبکه است. این ایردراپ بر اساس یک عکس فوری ساخته شده و میزان تراکنش های آن شبکه و همچنین مدت زمان فعالیت در آن به کاربران اختصاص داده شده است.

بنابراین، کاربرانی که حجم کل تراکنش بالای 100 دلار دارند و تعداد تراکنش‌های آنها بیش از 6 تراکنش است، واجد شرایط دریافت بخشی از این ایردراپ خواهند بود. برخی از کاربران Starox، توسعه دهندگان اتریوم، اعضای پروتکل Ethereum Guild و سهامداران ETH نیز واجد شرایط دریافت توکن هستند.

این در حالی است که تعدادی از کاربران ایرانی شبکه های اجتماعی از وضعیت این ایردراپ ابراز نارضایتی کرده اند چرا که با وجود فعال بودن در این شبکه، واجد شرایط دریافت آن نیستند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا