اخبار ارز دیجیتال

Taiko و Brett در Bithamb Big Exchange فهرست شدند! کاتالیزوری برای افزایش قیمت ها؟

Bithumb، دومین صرافی بزرگ کریپتوکارنسی کره جنوبی، اعلام کرده است که قصد دارد ارزهای دیجیتال TAIKO و BRETT را با جفت ارز وون کره جنوبی شامل شود.

Tycho یک شبکه اتریوم سطح 2 است که توسط Vitalik Buterin نگهداری می شود و Bret یک memecoin معروف است که در زنجیره Base پیاده سازی شده است. پس از اعلام این خبر، هر دو ارز دیجیتال با افزایش قیمت قابل توجهی مواجه شدند.

زمان شروع معاملات این دو ارز دیجیتال 9 جولای ساعت 18:00 به وقت محلی کره جنوبی اعلام شده است.

فهرست Bithub یک نقطه عطف مهم برای برت و تایکو است و انتظار می‌رود این حرکت به میزان قابل توجهی دید و حجم معاملات آنها را افزایش دهد.

در زمان نگارش این مقاله، برت با 7.41 درصد افزایش نسبت به روز گذشته، 0.126 دلار معامله می شود. ارزش بازار آن 1.2 میلیارد دلار است و حجم معاملات روزانه این ارز دیجیتال به 83.9 میلیون دلار رسیده است.

از سوی دیگر، قیمت تایکو در 24 ساعت گذشته 10.92 درصد افزایش یافته و در محدوده 2.28 دلار قرار دارد، ارزش بازار آن 144.6 میلیون دلار و حجم معاملات روزانه آن به 74.6 میلیون دلار رسیده است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا