اخبار ارز دیجیتال

Web3 در آفریقا با موانع نظارتی روبرو است که پیشرفت را کند می کند

Jathin Jagannath، مدافع توسعه‌دهنده Cartesi، اهمیت بهبود سواد دیجیتال را بیان کرد و گفت که نیروی کار ماهر و پایگاه کاربر برای ادغام موفقیت‌آمیز فناوری‌های Web3 ضروری است.

حامی توسعه دهنده Cartesi، پروتکل تجمیع Web3، Jathin Jagannath، عدم قطعیت نظارتی را به عنوان یک مانع بزرگ برای چشم انداز Web3 در آفریقا ذکر کرد، که جاتین گفت فقدان مقررات روشن و تعریف شده در مورد فناوری های Web3 می تواند باعث ایجاد شک و تردید در بین کاربران و سرمایه گذاران بالقوه شود. در مصاحبه ای با کوین تلگراف مبنی بر اینکه ابهام مقرراتی می تواند منجر به عدم تمایل به استقبال کامل از فرصت های متحول کننده ارائه شده توسط Web3 شود، توضیح داد که با وضوح نظارتی، افزایش سواد دیجیتال و بهبود زیرساخت ها، شاهد غلبه بر این موانع خواهیم بود و آفریقایی ها مایل به مدرنیزه کردن سریع آفریقا هستند. طبق گزارش اخیر PricewaterhouseCoopers و Emurgo Africa در Web3 در آفریقا، قاره ای با پتانسیل عظیم برای پذیرش و نوآوری وب 3 است، تامین مالی بلاک چین در سراسر آفریقا در سال 2022 به درصد افزایش 1668 درصدی داشته است و کنیا، نیجریه و آفریقای جنوبی پیشتاز هستند. پذیرش Web3 در این قاره

علیرغم پتانسیل آفریقا برای Web3، جاتین همچنین به کمبود گسترده آموزش و دسترسی به دانش اشاره کرد، او بر اهمیت بهبود سواد دیجیتال تاکید کرد و گفت که نیروی کار ماهر و پایگاه کاربر برای ادغام موفقیت آمیز فناوری های Web3 بسیار مهم است. او با Awosika گفت: اسرائیل آیودجی، مدیر برنامه Web3bridge، با اشاره به چالش‌های آموزش و دسترسی به دانش برای توسعه‌دهندگان آفریقایی، تاکید کرد که سطوح بالای فقر اغلب مردم را به سمت اولویت دادن به کسب‌وکار بر آموزش کلی سوق می‌دهد.

Cartesi و Web3bridge برای هشت هفته مسترکلاس Cartesi در نیجریه در اوایل ژانویه 2024 همکاری می کنند. جاتین به تعهد آنها برای افزایش دید و افزایش مهارت های توسعه دهندگان در اکوسیستم آفریقا که به صحنه بلاک چین پویا در نیجریه کمک می کند اشاره کرد. جاتین، آفریقا در سال 2024 و پس از آن به دلایل مختلف، از جمله جمعیت جوان تر و نوسانات آن، برای رونق وب3 در سال 2024 آماده است، با این حال، طبق مدرسه بازرگانی آکسفورد، تقریباً 24 درصد آفریقایی ها فاقد بانک هستند.

جاتین پتانسیل وب 3 در آفریقا را برجسته کرد و گفت که کیف پول های غیرمتمرکز و سایر برنامه های کاربردی وب 3 می توانند چالش های فعلی را برطرف کنند و تغییرات متحول کننده ای در نحوه تعامل آفریقایی ها با سیستم های مالی و انجام تجارت فرامرزی ایجاد کنند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا