اخبار ارز دیجیتال

WEN میم سکه airdrop به پایان رسید. یک میلیون کاربر Solana می توانند این توکن را دریافت کنند

میم کوین جدیدی به نام WEN در شبکه سولانا راه اندازی شده و این روزها سر و صدای زیادی به پا کرده است. این تازه وارد صبح جمعه به بیش از 1 میلیون کیف پول کاهش یافت و مانند دیگر توکن های جدید سولانا، BONK و Dogwifhat (WIF)، در ساعات اولیه افزایش چشمگیری را تجربه کرد.

با توجه به کوین اکسو و به نقل از decrypt، توکن WEN از طریق تجمع کننده تبادل غیرمتمرکز مشتری به عنوان یک آزمایش مهم برای سکوی پرتاب آینده پلتفرم راه اندازی شد. این سکوی پرتاب هفته آینده دوباره مورد استفاده قرار خواهد گرفت زیرا مشتری نیز ایردراپ خود را برای توکن بومی JUP آغاز می کند. نزدیک به یک میلیون کیف پول واجد شرایط مورد انتظار JUP airdrop هستند.

اما WEN آن را حتی فراتر برده است و بیش از یک میلیون کیف پول سولانا می تواند airdrop آن را دریافت کند. کاربران فعال مشتری در شش ماه گذشته، دارندگان پروژه های مختلف NFT محبوب روی پلتفرم و حتی دارندگان گوشی های هوشمند Solana Saga نیز می توانند این ایردراپ را دریافت کنند.

هر کیف پول واجد شرایط می تواند 643652 توکن WEN دریافت کند که معادل بیش از 58 دلار با قیمت فعلی آن 0.00009095 دلار است. قیمت WEN از زمان پخش این پروژه در صبح جمعه حدود 483 درصد افزایش یافته است.

سایر منابع اطلاعاتی از جهش کوتاه مدت قیمت WEN خبر دادند به طوری که قیمت این توکن در CoinMarketCap به 2915 دلار و در Birdeye به 4836 دلار رسید. با این حال، قیمت فعلی WEN در هر دو پلتفرم کاهش قابل توجهی داشته است.

در حالی که این جهش های قیمتی به نظر می رسد دور از انتظار هستند، معامله گرانی نیز وجود داشتند که صدها یا هزاران دلار از WEN را بلافاصله پس از سقوط هواپیما از دست دادند. علیرغم رشد قوی اولیه این میم کوین، قیمت آن به سرعت به کسری از پنی سقوط کرد.

قیمت هر توکن اغلب بلافاصله پس از ایردراپ به طور قابل توجهی نوسان می کند و ممکوین ها که به دلیل نوسانات بالای خود شناخته می شوند، از این قاعده مستثنی نیستند. عملکرد این توکن ها حتی برای مدتی پس از دوره ایردراپ غیرقابل پیش بینی است و به طور معمول باید منتظر چنین اختلالاتی در این سناریوها باشیم. با توجه به تاریخچه ای که از memecoin های سولانا، از جمله توکن های فوق الذکر دیده ایم، قابل درک است که برخی از گیرندگان WEN انتظار افزایش قیمت مشابهی را داشته باشند.

طبق گفته Solana Floor، شبکه Solana با وجود تقاضای زیادی که در طول ایردراپ WEN داشت، ثابت ماند. تا صبح جمعه، تقریباً 118000 کیف پول همزمان در تلاش برای اتصال به این شبکه بودند.

علیرغم پایداری کلی شبکه، تعدادی از مسائل فنی در طول ایردراپ WEN گزارش شد. کیف پول فانتوم به طور خاص به “مشکلات عملکرد” ​​در لحظات اولیه ایردراپ اشاره کرد و قصد دارد فعالیت خود را برای ایردراپ هفته آینده JUP تضمین کند.

منبع

decrypt.co

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا