اخبار ارز دیجیتال

مقامات بریتانیا به زودی محدودیت های کمتری برای توقیف ارزهای دیجیتال خواهند داشت

از 26 آوریل، قانون جرایم اقتصادی بریتانیا شامل احکام استرداد مدنی برای مصادره دارایی های رمزنگاری شده خواهد بود.

دولت بریتانیا اخیرا اسناد قانونی را منتشر کرده است که بیان می‌کند مجری قانون بریتانیا می‌تواند دارایی‌های رمزنگاری مورد استفاده در جرایم را بدون نیاز به محکومیت از پایان آوریل مسدود کند. این قانون قانون جرم اقتصادی و شفافیت شرکتی 2023 را تشریح می‌کند که قدرت را افزایش می‌دهد. آژانس ملی جرم و جنایت برای توقیف و مصادره دارایی‌های رمزنگاری‌شده‌ای که آژانس مشکوک به فعالیت‌های مشکوک غیرقانونی است، بدون اینکه نیازی به رفتن داشته باشید.

علاوه بر این که مقامات می توانند دارایی های رمزنگاری شده را مستقیماً از صرافی ها و ارائه دهندگان کیف پول نگهبانی بازیابی کنند، آنها همچنین می توانند در صورت لزوم دارایی های رمزنگاری شده را از بین ببرند، در حالی که فرآیند خود را برای انجام این کار تنظیم می کنند. توکن کریپتو برای سوزاندن آن با انتقال توکن ها به آدرس کیف پول قابل نوشتن و خارج کردن آنها از گردش است، این قانون از 26 آوریل اجرایی می شود. در سپتامبر 2022، کوین تلگراف گزارش داد که هدف قانون تصویب شده افزایش توانایی مقامات برای پیگیری است. استفاده از ارز دیجیتال در جرائمی مانند جرایم سایبری، کلاهبرداری و قاچاق مواد مخدر.

یکی از مفاد لایحه جرایم اقتصادی و شفافیت شرکتی امکان بازیابی دارایی های رمزنگاری مورد استفاده در جرایم را بدون دستگیری اولیه فراهم می کند، زیرا برخی افراد می توانند با ماندن در خارج از کشور از محکومیت خودداری کنند، اما یک شهروند بریتانیایی که قربانی کلاهبرداری رمزنگاری شده است و تقریباً 46000 دلار به کلاهبرداران از دست داد، گفت مقامات بریتانیا ممکن است آمادگی مقابله با جرایم رمزنگاری علیه ساکنان بریتانیا را نداشته باشند، او ادعا کرد که آژانس اقدامات مناسبی برای بازیابی وجوه دزدیده شده او انجام داده است. نداد

در همین حال، وزیر بیم افولامی در یک رویداد کریپتو که توسط Coinbase در لندن در 19 فوریه برگزار شد، گفت: در همین حال، دولت بریتانیا اخیراً اعلام کرد که قصد دارد قوانین جدیدی را برای تنظیم استیبل کوین‌ها و شرط‌بندی کریپتو در شش ماه آینده وضع کند. اقتصاد خزانه داری فاش کرده است که دولت قصد دارد قوانین را قبل از انتخابات سال آینده که باید حداکثر تا 28 ژانویه 2025 باشد نهایی کند. در شش ماه آینده این کارها می تواند انجام شود.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا