اخبار ارز دیجیتال

CFTC به دنبال بازخورد در مورد استفاده از هوش مصنوعی در انطباق و پویایی بازار است

CFTC گفت RFC مکمل دستورالعمل‌هایی است که توسط دولت بایدن برای توسعه ایمن، مطمئن و قابل اعتماد هوش مصنوعی ایجاد شده است.

این آژانس گفت که کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) می‌خواهد درباره نحوه استفاده آژانس‌های نظارتی از هوش مصنوعی (AI) در تلاش‌های انطباق و سایر برنامه‌های کاربردی خود اطلاعات بیشتری کسب کند و افزود که آژانس در تلاش است تا درک کارمندان از این برنامه را افزایش دهد. . خطرات فعلی و بالقوه هوش مصنوعی در بازارهای مشتقات جستجو می‌شوند و بازخورد دریافتی ممکن است بر راهنمایی‌ها، تفاسیر، بیانیه‌های سیاست یا مقررات CFTC در آینده تأثیر بگذارد.

CFTC به دنبال کمک از برنامه های هوش مصنوعی در تجارت، مدیریت ریسک، انطباق، امنیت سایبری، نگهداری سوابق، پردازش داده ها، تجزیه و تحلیل و تعامل با مشتری است. AML) و عملکردهای گزارش رگولاتوری را برجسته کرد، رئیس CFTC Rustin از این حمایت کرد و گفت که درخواست برای نظرات (RFC) بیشتر از CFTC حمایت می کند زیرا ما از نظر استراتژیک بالاترین اولویت ها و پروژه های سرمایه گذاری را با موارد استفاده هماهنگ می کنیم. ما از هوش مصنوعی به بهینه سازی یک رویکرد داده محور برای سیاست ها.

CFTC اعلام کرد که RFC مکمل دستورالعمل هایی است که توسط دولت بایدن برای توسعه هوش مصنوعی ایمن، مطمئن و قابل اعتماد ایجاد شده است. در رابطه با RFC، کریستین جانسون، کمیسر CFTC، گفت که فراخوان برای بازخورد نشان‌دهنده یک گفتگوی مداوم است که بخش‌های مختلف را در بر می‌گیرد. از جمله فعالان بازار، تسویه حساب و ریسک، نظارت بر بازار و داده ها.

جانسون بر اهمیت درک CFTC از نحوه درک هوش مصنوعی توسط بازیگران بازار در بازارهای مشتقات تاکید کرد. به طور بحرانی، RFC از پاسخ‌دهندگان می‌خواهد که تعریف مناسب هوش مصنوعی را در نظر بگیرند، تعریف باید چقدر گسترده یا محدود باشد، و مرزهای بین هوش مصنوعی و سایر استراتژی‌های تجاری خودکار فعلی چیست، در سپتامبر 2023، کریستی گلداسمیت رومرو، کمیسیونر CFTC، پادمان‌های به‌روزرسانی را پیشنهاد کرد. با پیشرفت های تکنولوژیکی برای محافظت از سرمایه گذاران آمریکایی و بر عواقب منفی بالقوه در صورت عدم اجرا تاکید کرد.

رومرو با رهبری تلاش‌های CFTC برای تقویت حمایت‌ها و پادمان‌های سرمایه‌گذار، کارشناسان فناوری در فین‌تک، هوش مصنوعی مسئول، ارزهای دیجیتال، بلاک چین و امنیت سایبری را به کمیته مشاوره فناوری CFTC (TAC) منصوب کرد، در حالی که CFTC سرمایه‌گذارانی را که به‌جای آن به دنبال سودهای کلان از ارزهای دیجیتال هستند، حذف می‌کند. این آژانس با تکیه بر ربات‌های معاملاتی هوش مصنوعی برای ارائه، بازدهی چشمگیری را با استفاده از ربات‌ها، الگوریتم‌های سیگنال معاملاتی، الگوریتم‌های آربیتراژ دارایی‌های رمزنگاری و سایر فناوری‌های به کمک هوش مصنوعی ارائه می‌کند. نکات برجسته مصنوعی مانند کلاهبرداران.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا